| Ana94 a întrebat:

As vreau si eu sa-mi dati idei cam despre ce as putea sa scriu pe un blog.Deci imi dati si mie cateva idei? Sau macar spuneti-mi cam ce se scrie pe un blog in general big grin

Răspuns Câştigător
| MaimoSH a răspuns:

Pe un blog poți scrie despre animale,câini, țări, jocuri.Caută pe internet anumite lucruri interesante, captivante. Pune melodii diferite, noi.Ca să poți să ai un blog interesant va trebui sa faci un efort sa intri in fiecare zi pe blog, sa fi la curent cu toate. Pune poze cu multe detalii.Cauta cele mai faine culori pentru blog.Ca să-ți faci blogul cunoscut trimite-l la mai mulți prieteni ca sa vada. Sper că ți-am fost de ajutor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor e sa te inspiri din mediul inconjurator. Ideia e sa ai o tema de baza de care sa te legi mereu in orice articol. Daca o sa faci un blog care este dedicat masinilor, nu o sa te apuci sa faci articole cu subiecte de moda. Dar poti sa cauti evenimente de moment, gen uite ce s-a intamplat la ultima cursa de F1 sau sa propui un hot spot pentru o intrunire de masini tari. Dar dupa cum am zis, asta e doar un exemplu general, tu alegi tema de baza!