| QAkkyQ a întrebat:

Vreau sa intreb oameni care au facu sex despre cat de dureros e? Acesta practica e dureroasa? Va intreb asta pentru ca sunt curioasa multumesc de raspunzuri.big grin Dau fundita daca imi spuneti cel mai bine ce pozitii ar fi asa. de sexul adevarat.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca sexul ar fi dureros, ar umbla toti oamenii pe strada urland. Sexul se invata in timp, trebuie sa-ti gasesti tu impreuna cu partenerul pozitiile care vi se potrivesc si care va ofera cea mai mare placere.

| Relax_7124 a răspuns:

Daca esti virgina cea mai buna pozitie pentru dezvirginare este pozitia misionarului -- u trebuie sa stai cracita si relaxata si baiatul se descurca, nu e cinestie ce durere, o sa te doara un pic la inceput dar e o durere suportabila si fff placuta, o sati treaca durerea dupa cateva secunde de la penetrare, si in + daca ar durea asa de tare ar mai face cineva sex? eu nu cred...este foarte placut, succes!

| valy1233 a răspuns:

Nu e dureros, doar putin la inceput(e o durere suportabila, urmata de o placere :X)... apoi la al2-lea conctact nu o sa mai simti nici o durere, doar placere happy

| DanaCherry a răspuns:

Relax are dreptate... nu este dureros doar prima data

| Ralubella a răspuns:

Da e dureros prima data. Depinde daca barbatul loveste tare sau incet.