| NykoDoarOSimplaFata a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati cu ceva.
acum o luna mam combinat u un baiat si prima data am esit sa ne plimbam a 2a oara am mers la piscina si a fost belea rau pentru ca o fosta buna prietena a mea adica prietena lui ii placea de el si cum mereu stateam cu el si na eram emotionata mereu eram impreuna si cand ii spunem sa le chem pe fete spunea ca nu sa stam numai noi 2 am spus ok. care fete varamea una si astalaughing totul am esit de la piscina si amma cerat rau k ea si k verisoara mea din cauza iei pentru ca barfea aiurea cand au plecat ce i-a spus ce nu i-a spus iubitului meu era sa se desparta de mine am amenintato pe ai si de atunci are o ura pe mine groaznica fetisoara aia. intr-o seara tot asa i-am zis sa vinape la mine si a zis ca vine am stat la scra eu si iubitul meu ma enerva secomporta ca un copil de 6 ani si er uper enervant si statea cu bicicleta in fine cand a plecat ne-am sarutat si din ziua acea nu l-am mai vazut apoape o luna dar l-am vazut odata trecand si nu i-am zis nimic nici buna nici nimic se uita la mine eu al el dar nimic nu a fost nimic iarin seara asta intru pe "tuenti" si vad pe peretele meu trimis de el "da dar eu NUUUUUUUUUUUUU" in ce sens nu pentru ca eu am pus pe meretele lui " te iubesc am nevoie de tineeeeeeeeeeeeeeeee" si eacea eu inaintea astuia ma ceraseram iar cu terminata aia voi ce credeti ca s-a despartit de minesad eu tin foarte mult la el.

varsta noastr este de 13 ani big grin exaerez suntem mici dar ce sa facem dragostea asta e bate la cap.
voi ce credeti si var rog din suflet fara chestii de genu ca pune smana pe acrte si lasa iubirea. pentru ca nu este asa stiu ce simt chiar de nu sti 100% e este acea iubire dar stiu ce simt am si eu setimente doar nu sunt de piatra pliz raspnsuri cat mai pune multumesc mult de tot si scuzati de: greseli, descris mult, de cuvintele gresita nu prea mai stiu 100% romana sunt in'tro tara straina, de toate chestiile care nu sunt legate de povestea asta ciudata etc (SORRY)

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La 13 ani un copil ar trebui sa stie sa scrie.

| Ekcstsy a răspuns:

In alte intrebari aveai 15 ani. Acum ai 13 ani? Interesant

| MariaChrii a răspuns:

Oke nu te alarma probabil a fost o coincidenta sau poate ca era nervos si a pus msg ala pentru a se razbuna oarecum pe tine sfatul meu ar fi sa te duci sa vb cu el direct adica sa lamuriti ce este intre voi sa stii si tu ce faci si lasa draq cartea du-te la baieti laughing)

| Skeez a răspuns:

Probabil ca nu vrei sa vorbesti fata in fata cu el asa ca incearca sa iei legatura cu el pe facebook sau pe mess si sa ii explici ce crezi tu...

Cu cat o sa treaca mai mult timp cu atat o sa fie mai greuwinking pentru ca va instrainati...

Succeswinking

| danieldan123 a răspuns:

Pai...
ar fi bine pentru tine sa te duci sa vorbesti cu el si sa rezolvati toata treaba asta
cred ca doar a vrut sa se razbune pe tine
cred ca totul de va rezolva

funda?

| RobyK2 a răspuns:

Stiu! S-a despartit de tine pentru ca el credea ca il injuri cand ii scriai pe mess, am auzit de tine, cica chinui rau gramatica.

| Sensiman a răspuns:

Bhey dar rai mai sunteti mah laughing) Dami si mie "Tuentiul " tau sa vorbim tongue

| NykoDoarOSimplaFata explică:

Mda cele lalt au fost la mistoin fine eu am 13 ani nu15 eu vreau sa vb k el da nu am lui si nici nu am idee unde sta eu can eseam k el p afara vorbeam pe tuenti deci nici eu nu stiu chiar nu imi dau seama dc pue botu la niste pripase fara minte sad in fine sa se duka in rahat k ele k tot nu ma mai interseaza persoana lui app eu nu eram cea timida ci el eu am facut primul pas la orice: imbratisare sarut...