| nikoleta1324 a întrebat:

deci incepem cu inceputul si tot ce vreau de la voi este sa nu criticati, vorbe urate si altele...

Deci eu ma numesc Nicoleta am 13 ani. Am un iubit sau aveam care se numeste Ismael are 13 ani ca si mine si in aceasta poveste mai exista si 3 fete : (1ª= Liliana 10-11ani sau nu stiu)
(ª2=Stefania 11 ani (verisoarameaoh go on)) (ª3=Romina nu stiu si nu ma intereseaza cati ani arewinking )

Sambata am mers la piscina mea cu Liliana si Ismael (gagicamiu sau cel putin asta cred) ei au inceput sa se balaceasca in apa eu nu aveam chef asa ca stateam si vorbeam cu salvamaru si dupa vreo jumatate de ora iubitului meu i-se facusera foame asa ca am mers pana la chineji (magazin cu chineji laughing)) ) cand neam intors ne-am gasit la scara la mine cu Romina si Stefi ok am mers la piscina totul ok pana cand verisoara mea idioata a aflat ca eu sunt impreuna cu ismael. (eram in piscina) dupa ce esiseram din piscina langa piscina aveam un parc asa ca eu Liliana si ismael am mers in parcul acela si Liliana ii zice lui simael sa ma pupe ii era rusine asa ca l-am pupat eu. Liliana a plecat din parc si raman eu singura k el dra dupa catva minunte am plecat si noi si iar neam bagat in apa apoi mi se facusera frig si staetam pe sacrile piscinei si ii spin eu lui ismael = Mie frig nu ma icalzesti tu :d si spune bine eu ii spun bine nu ori da ori nu! spune ok deci pana aiccea fetele erau cam invidioase oh go on eu am esit din apa si m-am pus pe marginea piscinei pe burta si vine ismael si ma ridica in picioare si ma ia in brate si ne aruncam imbratisati in apa alea nu mai puteau de ciuda :-s in fine totul ok dar aicea astea faceau crize de nervi oh go on stateam in apa cu el si am ia iarasi in brate il iau si eu si eu il pup apoi eu iesiseram sa imi iau prosopul l-am intrebat daca vrea sa ii aduc si lui prosopul ilam adus si am mers in parc acolo noi2 stateam vorbeam deale noastre si alea venisera in urma noastra si de atunci incepusera tot balamucul deci ismael vroia sa isi petraca mai mult timp cu mine si na ele facea pe despetpele lasandune singuri si imi aveau si fite in ele oh go on stam noi ce stam pleaca vine iar si il intreaba pe Isma = Nu vrei s aintri in apa el a zis ca nu ca nu vrea sa se mai ude ca era uscat apoi ma intreaba pe mine eu i-am zis ca nu ca nu aveam chef apoi s-a suparat si au plecat eu dupa 10 minute ma duc la piscina si intru apoi intra si ismael m-am dus la ele ma evitau am acceptat prima oara apoi am vazut ca tot continuau i-am zis lui ismael= hai in partea celalta daca astea ne tot evita. am mers in partea cealalta si stateam acolo noi2 mie iarasi mi se facuusera frig asa ca am esit eram foarte nervoasa si i-am zis lui ismael daca mai sta mi-a zis ca nu apoi isma o intreaba pe liliana daca pleaca si ea a zis ca da dar era in baie sa se schimbe eu cu isma am plecat am stat la scara la mine aman2 si asteaptam sa iasa handicapatele alea au esit si stefi dar ce ai de esti suparata pe mine? si eu i-am zis da tot eu nu? nu faceai tu tot ce zicea panarama asta?(liliana) si nu imi stiu ec mai zis si i-am zis du-te dracu si am plecat. apoi a 2 zi intra liliana pe tuenti si imi zice ca cica ismael vrea sa se desparta de mine ca nu stiu ce naiba i-a zis ele si nu stiu ce si na ma barfit pur si simplu eu am vrut sa vorbesc cu ismael dar nu am mai avut nici o posibilitate nici acum ca e luni... si intra mai pe seara si nu stiu ce naiba sa o ia a zis si am amenintato i-am zis in felul urmator = Daca ismael se desparte de mine il bag pe tactu la puscarie= si imi zice ea = dar de ce ce ti-a facut tata = si ii zic eu da ce mai facut nu tuima spus de 10000 de ori ca era sa ma violeze de 2 ori (chestia asta este adevarata era de 2 ori sa ma violeze si parintii mei nici macar nu stie de chestia asta daca stia acum omul acela putrezea in puscarie ) in fine si azi intra si imi spune proasta de Liliana a zis ismael ca nu se desparte de tine si a esit.

INTREBARI

1.¿oare ismael mai vrea sa fie cu mine?
2¿sa o cred pe proasta aia ce a zis ca ismael nu se desparte de mine?
3.¿oare de ce nu intra ismael pe tuenti sa discutam?
4. spuneti-mi o metoda de a il putea gasi. chiar nu am idei deloc

Va multumesc din suflet ca ati citit tot ce am scris va rog raspunsuri sincere si scuzatimi vocabularul si greselile dar am scris foarte foarte repede si de asta multumesc inca o data.

Răspuns Câştigător
| Alex996 a răspuns:

1. Eu zic ca daca te iubeste ...mai vrea sa fie cu tine happy
2.Nu stiu, e greu cu barfele astea.Vezi cum se comporta prietenul tau si poate iti dai seama.
3. Poate ca nu are timp... nu stiu daca trebuie sa il acuzi ca nu intra.
4.Pff... nu sti pe unde se plimba el de obicei? incearca sa afli pe unde sta el sau pe unde umbla...

8 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

1.te bate limba romana
2.te omoara limba romana
3.go and kill yourself(you need google translate)winking

| LovellyAngel a răspuns (pentru stef112):

Inteligentule, esti atat de batut in cap sa nu vezi ca sta in Spania? Ai auzit de Tuenti sau macar ai observat semnele de intrebare puse la inceput?

| irinnnnnaaaaaa a răspuns (pentru stef112):

laughing))))
Bravo! Te pup :*

| stef112 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Atunci sa ceara o parere pe un site in spaniola. nu sa vina aici si sa ne sparga pe noi cu 3 pagini scrise(sunt de vina ca am citit tot) cu multe'informatii' neinteresante..si dupa ce scrie 3 pagini jumate din tot ce a scris e incorect.

| stef112 a răspuns (pentru irinnnnnaaaaaa):

Am venit aici sa o ajut. nu dupa ce ii citesc intrebarea. sa am eu nevoie de ajutor.laughing

| xCrinax a răspuns:

Doamne, fetito, ce probleme ai si tu la 13 anisori... Ma uimiti, cine a reusit sa citeasca toata povestea ta are tot respectul meu. Nu cred ca te poate ajuta nimeni. Suna-l vorbeste cu el. Lasa prostiile si scrie mai pe scurt data viitoare ca nu sunt necesare toate detaliile ca sa te putem ajuta. Toate cele bune!

| nikoleta1324 explică:

Da mai ma bate limba romana du-te tu in tro tara straina si stai 4 ani acolo fara sa vorebsti nici un pic de romanawinking

| nikoleta1324 explică:

App nu mai am nevoie de ajutorrrrrr am rezolvat tottttttttttttttt :XX::X:X:X:X:Xlove struck mersi la totiorkm va multumesc mult chiar de ati inceput sa vorbiti fara voi dar in fine mersi mult