| zuzu_3087 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva daca se poate.

Zilele astea am vorbit cu prietenul meu si mi-a zis ca mama lui pleaca la tara si el ramane singur acasa.si ne'am gandit ca atunci ar fi singurul moment potrivit in care a'si putea sa merg la el si sa stau o noapte.Eu am 16 ani el 17 si a'si vrea in seara cand "dorm " la el sa ma dezvirginez.am vorbit cu el despre asta...ne'am doumentat de pe internet. v'om folosi prezervativ. Mie imi este putina frica daca se rupe prezervativul? Si imi este si putin rusine sa ma dezbarc. El a zis sa cumparam o cutie de prezervative (3 bucati) si sa le folosim pe toate in aceeasi seara.bine inteles daca pot eu.amandoi suntem incepatori :-s. credeti ca putem face de 3 ori intr'o seara :-s.de fapt el a spus ceva de genu un prezervativ dupa ce bem ceva dupa ce vorbim... unu dupa ce ne uitam la un film si unu dimineata. Puteti sa imi spuneti si un film la acre sa ne uitam? daca mai aveti alte detalii orice puteti sa imi spuneti va rog. ofer fundita >:d<

6 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Deci e okay sa te dezvirgineze dar crezi ca el merita sa iti faca asta? si parerea mea e sa nu bei alcool deloc orice ai face sa nu bei alcool.de 3 ori e cam mult mai bine o data si bine si film ...hmm unul de dragoste ceva romantic nu stiu sigur ce film ar merge oricum ai grija maaare grija succer girl

| jasmine11 a răspuns:

Ce sa spun eu e bine daca amandoi suntetii incepatori si o sa te iubeasca mai mult daca el e primul baiat din viata ta si tu prima fata din viata lui referinduma acum la dezvirginare...as spune ca ar trebui sa cumpere prezervativa mai bune care nu se sparg cu ar fi "love" "durex" sau "romantic" astea sunt cele mai rezistente si nu se sparg si sa nu iti fie frica sa iti aretii goliciunea pentru ca nu e nimic rau in asta dar mai bine sa fie intuneric cand o facet-i daca chiar ti-e asa de rusine.iar la filme ar fi frumos unul romantic cum ar fi titanic sau nu stiu uiate pe net si vezi.si da se poate de 3 ori dar ar fi mai bine sa nu o faceti de trei ori daca sunte-ti virgini pentru ca pe tine cum esti fata o sa te doara dupa ce ati terminat cele trei partide baftabig grin

| ALeXsSaY a răspuns:

Mai bine sa folositi 2 prezervative pentru o partidawinking e mai sigur asa pentru ca exista acel lichid preejaculator care te poate lasa insarcinata. Acum, ar fi o noapte de neuitat dar dupa o partida ti se face somn si nu iti mai arde de film laughing (nu am incercat dar am auzit de la prieteni). Si lasa nu iti fie rusine pentru ca el este cel pe care ''presupun'' ca il iubesti si chestii. Acum depinde de cat timp sunteti impreuna, la ce planuri are cred ca vrea sa te termine numa in seara aia laughing asa ca ai grija si fiti atenti cu prezervativulwinking happy Bafta!

| YoYoLicious a răspuns:

Film "No strings attached"
Prezervativul se poate rupe pentru ca nu o sa fii lubrifiata, asa ca ideea este sa te ia usor, eventual poate sa se duca la farmacie sa cumpere un lubrifiant sau, o metoda mai taraneasca, dar care te va ajuta, sa puna scuipat pe prezervativ si pe tine, astfel veti fi amandoi lubrifiati si va face penetrarea mai usoara.
Cred ca totusi ar trebui sa va limitati la un singur numar in seara aia, deoarece o sa te doara foarte rau. Eventual, mai incercati dimineata.
Sa cumpere prezervative durex extra sensitive,(sunt lubrifiate, mai fine si sunt si rezistente-sper sa nu aveti probleme de genul astahappy
Puteti bea ceva, da nu sa te imbeti, ce sens are sa fii beata cand o faci prima data, sa nici nu-ti mai amintesti ce ai facut. Daca beti, beti doar putin, sa va mai relaxati, nu sa va ametiti.
Si ideea e sa bagati filmul la inceput, nu dupa ce ai facut o prima data. Ca totul trebuie sa vina de la sine, nu sa ajungi acolo si hai in dormitor sa incercam. BAFTA MULTA:*

| demonykangel a răspuns:

Daca tu te simti pregatita sa faci acest pas si consideri ca e baiatul care intr'adevar merita atunci fa'o. Aveti insa mare grija sa va protejati si daca deja ati vorbit de aceste lucruri este okwinking. Puteti sa o faceti de 3 ori nu e nimic ineregula dar sa aveti grija.Nu este chiar asa de bine pentru ca si el este incepator, chiar daca el te dezvirgineaza uh tot ramai pe jumatate virgina pentru ca el nu e capabil sa duca tot actul la sfarsit neavand experienta. Sper ca te'am ajutat papa

| CookieMonsta a răspuns:

E o idee draguta.
Vei rezista daca il iubesti, daca tie ti-e rusine si lui ar trebui sa ii fie, iar daca el o va face, tu de ce nu?
Acum, nu stiu daca ar trebui sa va uitati la un film porno pentru amatori ca sa invatati sau unul de dragoste. Cele de dragoste sunt pe www.cinemagia.ro iar celalalt pe orice site porno.
Succes, sa ne spui cum a fost. >:D<