| Impresewint a întrebat:

vreau sa ma ajutati va rog,macar cu o parere personala! Mi-am facut un "iubit" pe un joc, suntem impreuna de 1 an si 3 luni, si este mai mic ca mine cu vreo 4 ani! La inceput simteam ca ma iubeste mult.ce sa fac..sunt o adolescenta care se indragosteste de cine nu trebuie..mentionez ca am 15 ani iar el 11! In acest an, a fost ok..stam in localitati diferite..eu Iasi el Focsani..il simteam sufletul meu pereche..nu stiu dar eram indragostita si sunt laughing fac mari eforturi sa vorbesc cu el si chiar tin cu adevarat la el. A fost acum 2 ani cu o colega de clasa, si multe fete tin la el..mai mult decat ca un amic. Anul asta, colega respectiva a venit la el de ziua lui el mi-a zis ca e vara-sa desi inainte o injura! O alta fata care il place mi-a zis ca stie ea sigur ca nu prea ar fi veri sunt prea apropiati si ca colega aia inca il mai place! El a zis ca nu ii pasa si oricum n-ar tine la "vara-sa" ma place doar pe mine etc.Nu-l las sa vb cu fete ca nici el nu ma lasa e foarte gelos de nici cu fete nu ma lasa si ma exaspereaza! Am intrat pe fb unei fete si am vazut ca ei doi eu o poza si culmea aia si-a pus-o de coperta! Sa ma fi mintit ca e vara lui? El nu intra pe fb a zis ca nu are voie si nici mie nu imi da voie ca sa nu vorbesc cu alti baieti..trist stiu. Au fost intr-o excursie in Bucuresti cu scoala, si el a intrebat-o pe "vara-sa" daca poarta sutien laughing) si ea a zis da si am vrut sa il arate..ok..ciudat..2 colege spun asta da el neaga..desi ori m-a mintit ca sa nu ma supar ori o face anumit? si aia il place,si poate a mintit :'( El se suparase ca de ce cred pe toti, apoi a vorbit aia cu el si i-a zis el ei ca a zis faza asta cu sutienul in gluma..si ca nu o place si sa fiu fericita ca m-a ales pe mine si nu pe ele! Tine la mine? Eu nu pot renunta la el il iubesc atat de mult ca nici noaptea nu dorm cand ne certam il stiu si ii suport toate dar nu ne cunoastem in real desi am vrea asta! VA ROG SA MA AJUTATI CU O PARERE PERSONALA! multumesc ca mi-ai citit ditamai romanul laughing)

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ai simtit ca te iubeste? Cum? Ti-a trimis un emoticon? rolling on the floor))))) Mergi la scoala si invata. Cica iubire, suflet pereche pe net rolling on the floor

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta

| SkyPilot a răspuns:

Renunta la el. Este un copil, nu numai ca e cu 4 ani mai mic ca tine, dar la varsta asta baietii sunt mult sub nivelul de dezvoltare al fetelor de aceeasi varsta.

| AnNéVidoff a răspuns:

Cred ca tipul asta e cam cunoscut sau ceva,prietena,verisoara,multe minore,Iasi,Focsani, ani pusi in joc, nopti nedormite! laughing))
Te-ai atasat de el, nu il iubesti!
Iubire e intre mamicuta si taticutul tau! happy
Lasa-l in pace, nu merita! happy
Stiu ca nu o sa asculti ce spun dar el avand 11 ani, pe la 13 o sa isi gaseasca pe alta, iar apoi obsa se intoarca la tine pentrubsex, tu avand 17-18! happy
E gelos aiurea! laughing
Nu o sa fie cum crezi tu, e doar virtuala treaba, scuze! crying
Mereu sa te gandesti la viitor! Ce crezi tu ca urmeaza si unde crezi ca o sa se termine? :? happy
Are 11 ani totusi!
Inteleg ca il iubesti si ca te face sa te simti speciala etc.
Nu o sa dureze, el nu simte nimic! happy
Ramaneti prieteni, cine stie? happy
Doar fii fericita si uita de dragoste, nu stie ce e aia! happy

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Tulai Doamne... uite preocuparile copiilor de azi.

| Vidacu69 a răspuns:

Hai sa iti spun ceva...da-l dracu de copil.tu ai 15 ani el are 11. Nu te judec, ca te-ai indragostit la varsta asta dar nu se merita... Diferenta de varsta este destul de mare (ex:daca aveai tu 24 si el 20 era altceva) dar el acum are minte de copil la varsta asta. Si cine stie poate chiar te minte. ca na ce poate sa zica un copil de 11 ani.

| E1ph0 a răspuns:

Coincidenta sunt baiat laughing si-mi plac jocurile, coincidenta mai mare sunt de varsta ta si tot din Iasi laughing no oricum daca vrei sa ne cunoastem un skype mess fb ceva si vorbim acolo, sper sa-ti rezolvi mica problema.Ma poti cauta pe skype ale3x112.