| nothingelsematters a întrebat:

vreau sa ma lamuresc cu un lucru. majoritatea baietilor spun ca fetele timide sunt mai placute de ei. de ce?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate majoritatea baietilor pe care ii sti tu, dar nu totsi gandesc asa, iar cei care gandesc o fac pentru ei vad in fetele timide fete cumintsi. pe cand celelalte cu tupeu pot oricand sa faca "tampenii".

| mario a răspuns:

Te inseli aici. mie unu, nu imi plac fetele timide.imi plac alea mai nebunatice care stiu sa isi traiasca viata.bine asta pana la un punct, sa nu intelegi cumva ca imi plac panaramele sau tarf***

| AdelinaC a răspuns:

hee heenu le plac fetele timide, ci doar cele care se dau timide.

| hahaha a răspuns:

Imi place raspunsul Bloondyneihee hee are mare dreptate! cel putin eu nu as vrea o fata care sa se dea in spectacol si chestii din acceste...

| Bloondyna a răspuns:

Pff asta chiar e o intrebare buna, desi nu sunt baiat eu cred ca le plac mai mult pentru ca fetele timide nu se dau asa in spectacol deci e sansa mai mica sa ii insele, plu sca ele arata mai dragut daca stau cuminti si vorbesc cumpatit decat sa vezi una ca gura mare car eface pe smechera si ii cicaleste pe totithinking Cel putin asa cred eu dar aici ar trebui sa zica si niste baietilaughing. Hai baietii cu explicatii va rogbatting eyelashes. Ca si eu is curioasa raubatting eyelashes.

| nothingelsematters explică:

Bine mario tu esti o exceptiehappy