| corneliaxD a întrebat:

vreau sa stiu daca poti sa ajungi la orgasm prin masturbare daca esti virgina?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

În somn poți avea orgasm vaginal, prin masturbare clitoridian, al sânilor, vaginal produs prin masturbare anală sunt destule metode de a ajunge la orgasm fără penetrare vaginală.

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Da. Iti faci stimulare clitoridiana. Adica, tine doar de clitoris. Fara a introduce nimic in vagin.
Cand nu vei mai fi virgina si vei fi penetrata atunci vei avea orgasm vaginal care banuiesc eu ca este mai intens decat anteriorul.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Da poti ajunge, prin masturbane clitoridiana.

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Da, poti ajunge la oragasm clitoridian prin masturbare, tu vrei sa stii mai exact cum se face?

| IonutMihalache a răspuns:

Hmm, deloc nu esti cuminte!hee hee happy