| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce mod poti avea un orgasm puternic la masturbare(la baieti)?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa o bati cat mai puternic, cat poti de intens si de des....de dormeza. Eficienta 100% GARANTATA. laughing

| lpavel a răspuns:

Sa nu te masturbezi cel putin 2 saptamani big grin

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Ia-ti iubita si spune i sa ti o faca

| adibadea a răspuns:

Orgasmul e cu atât mai puternic, cu cât reușești să-l amâni mai tare. Ideea e să tot faci pauze când simți că se apropie, sau să reduci ritmul. Apoi reiei, te oprești din nou, și tot așa. După câteva ore îi da drumul în sfârșit - și garantat orgasmul te va lovi puternic.

| Mateodram a răspuns:

Încearcă o mână de fată, fătălăule