| Ela_4663 a întrebat:

Buna >: Vreau sa stiu daca se mai gaseste pe piata crema aceasta : http://www.casatea.ro/scripts/prodview.asp?idproduct=312 7

O foloseam acum 2 ani. si dintr-o data o prietena mi-a spus ca nu se mai gaseste si nici eu nu am mai cautat. Si daca da cat costa. ultima data cand am luat era intre 10 si 15 lei nu mai tin minte exact! Fundita :*[Scuzati categoria, dar e cea mai citita, in plus am pus-o si in alta categorie si nu am primit nici un raspuns ]

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Eu nu am mai vazut gama aceea de mult dar incearca in hypermarket-uri, dc nu incearca sa-i gasesti un inlocuitor. bafta

1 răspuns:
| Ela_4663 explică:

Http://www.casatea.ro/scripts/prodview.asp?idproduct=3127 [scuze link`ul de mai sus. asta e corect] :)