| miruna854 a întrebat:

Buna all! As vrea sa-mi creasca unghiile mai repede! Vreau un sfat in legatura cu asta ( si daca tot vreti sa ma ajutati sa fie ceva pe care il pot face cu ce am prin casa ) Vreau raspuns urgenttt! Funda :* P.S scuzati categoria dar e cea mai citita

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti incerca si cu intaritor de unghii pentru ca stimuleaza si cresterea lor nu numai ca le intareste

| Bubutita a răspuns:

Doar cu ulei de ricin, altfel nu poti.
Dar chiar da roade, iti cresc foarte repede cu acest ulei, ai instructiuni de la marinaa9, trebuie sa te tii de tratament si vei avea niste unghii mari si frumusele.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
http://www.youtube.com/watch?v=B4a8ZOabqx8
Te pup!

| marinaa9 a răspuns:

Cu ulei de ricin, il incalzesti putin, cat de fierbinte il poti suporta si il pui intr-un bol si pui unghiile in el si astepti 10 minute! si nu uita sa consumi mult lape/branza/oua! te-am pupat!