| pitikaaa a întrebat:

Buna!
Vreau sa stiu exact cum saruti un baiat...asa mai detaliatbig grin
Fara filmulete, linkuri si site-uri. Funda la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Iti spun eu cum sarutzi un baiat.: te duci la el il iei in brate, tii gura deschisa ca in filme si iti lipesti buzele de buzele lui.si te lasi purtata de val si condusa de el.asta fiind cel mai simplu mod. o sa vezi ca e banal.totul o sa vina de la sine
Hope I helpedbig grin

2 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Du-te testeaza pe un baiat! ce mai astepti atatea explicatii

| Pedala a răspuns:

Bagi mana, cauti, tragi afara, iei in gura