| addutsa a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca ma doare dupa ce o fac?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| soul2soull a răspuns:

Spune-i partenerului sa te excite bine si cand o baga sa nu o bage cate putin ca asa te chinuie sa o bage dintr-o miscare si gata strangi din dinti si gata

| russyy a răspuns:

Chiar daca e prima oara, a2a sau a3a daca este placere nu te va durea asa tare dar daca nu e te doare si a5a oara.

| dina05 a răspuns:

Doare putin cand te dezvirgineaza, dar dupa te obisnuiesti.
Are dreptate cristidinbucuresti, daca stie cum sa te faca sa te simti foarte bine nu te va durea dar dupa aceea nu iti va mai pasa de durere. Eeh.asa e la inceput.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de cel cu care o faci, dacă știe să te facă să te simti bine atunci e ok, dacă caută doar plăcerea lui și de a ta nu îi pasă atunci te va durea păpușa.

| DanielDaniel13 a răspuns:

Depinde si de el ce vrea de la tine happy
daca vrea sa te faca sa doara, o baga direct fara preludiu si fara sa iti acorde atentie

| andreiemil a răspuns:

Totul tine de atmosfera de preludiu de sentimentele dintre voi si de cat de priceput este el si tu in ceea ce priveste preludiul pentru ca sa fi pregatita pentru actul sexual si daca toate conditiile sunt indeplinite nu vei simti decat placere