| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau sa va dau o intrebare la care as vrea sa aud niste pareri va rog mult, sunt cu un baiat de 1an si 7luni,acum e plecat peste hotare,dar vorbim foarte des pe skype,si mereu doreste sa-i arat parti ale corpului ex.(sinii, fundul, ...etc.)dar nu imi place,nu iubesc sa fac acest lucru,cind suntem impreuna e ceva deosebit,dar asa in fata webului nu mie chiar placut, cum credeti e ceva normal, de ce imi cere astfel de lucrui? ..mersy anticipat!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pai prietenul tau are impresia poate ca e un site,, porno,, webul, explica-i ca nu iti place sa faci asta si daca te iubeste intelege sau poti sa te gandesti ca ii e dor de corpul tau si asa se simte mai aproape de tine

| anxxel a răspuns (pentru mona):

Daca tine la tine trebuie sa inteleaga.Multe fete au patit-o ca s-au despartit dar au ramas in urma poze sau filmari mai mult sau mai putin deocheate si de aici mai e un pas foarte mic pana la santaj! Ai grija mare si nu te risca!

3 răspunsuri:
| Linguritza a răspuns:

laughing... fata asculta la mine incearca sa ii explici baiatului cum sta treaba. Parerea mea este ca nu-i deloc frumos din partea lui ce face, mai exact ce iti cere. Explicai cu frumosul.

| JustDreamDnd a răspuns:

1an si 7 luni? esti nebuna