| Ppitzzi a întrebat:

Buna vreau sa va povestesc ceea ce mi se intampla si sa trageti voi o concluzie. Sunt cu un baiat de 3 saptamani si ceva. Ne cunoastem de muulta vreme cam de 2 ani de zile. El este mai mare decat mine cu vreo 6 ani. Am iesit in public sambata in cluburi, ziua in plimbari in parc la sucuri si etc. De la un timp ne-am cam racit unul fata de celalat cand vb la telefon ne intrebam unul pe altu cf/cf si cam atat. Nu prea mai avem ce sa ne povestim unul altuia si parca e o tensiune... eu tin la el si din cate mi-a zis si el tine la mine dar de la un timp are impresia ca il mint, ca il insel si etc. I-am zis-o de,, n" ori ca nu il mint, ca nu-l insel si el straight face nu stiu nu imi zice nimic. Imi spuneti si mie va rog ce sa fac? sau nu stiu cand il sun ce sa il mai intreb sau nu stiu vreau ca totul sa fie bine straight face... help me love struck

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Probabil s-a plictisit. dar e ciudat pentru ca sunteti impreuna doar de 3 saptamani.Nu stiu ce sa zic dar incearca sa il surprinzi cu cate ceva nou. nu stiu. sau poate se comporta asa pentru ca are pe alta. si gaseste motiv ca il minti tu tocmai pentru a se scoate el. sau incearca si tu sa schimbi tactica.si cand vorbesti la telefon cu el.fi tu aia mai rece si mai indiferenta cu el sa vezi cum se comporta.nu trebuie sa ii oferi totul pe tava. Eu in locul tau nu il mai sunam.asteptam sa vad daca ma suna el. daca ma cauta el. Sper ca ti'am fost de folos cat de cat.:*:*