| EvaTramell a întrebat:

vreau sa va zic ceva. am folosit ceva produse de la roche- poche. Sunt foarte bune dar... Eu am folosit acest produs : http://www.pcfarm.ro/produs/2649/Effaclar-Spuma-Purifian ta-Dermo-calmanta. a fost ok. deci mi-au trecut dar acum mi saterminat si nu am mai gasit chiar asa dar mi-am luat altceva tot de la roche-poche acest produs: http://www.farmaciathea.ro/la-roche-posay-effaclar-gel-s pumant-purifiant/. ceea ce vreau sa va intreb este : credeti ca e la fel? Imi va trece si cu acest produs? Vreau raspunsuri. Multumesc. Dau fundita

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca a avut efect prima spuma purificanta,poti sa stai linistita,chiar sa te si bucuri ca ai gasit produsul si marca ce ti se potrivesc exact.
Sunt produse ale aceleasi firme,ingredientele sunt identice,spumante si se folosesc ambele pentru curatarea tenului,deci,stai linistita,au acelasi efect.
Multi au probleme cu tenul acneic si La Roche-Posay e una din firmele chiar bune,sa nu te nelinistesti deloc,vei avea aceleasi rezultate!
Intamplator am putut sa-ti raspund,initial ti-am accesat intrebarea sa te invit sa o repostezi.
Uita-te la categorie cand mai postezi, Dragoste si Sex a devenit un fel de categorie universala, fara nici un folos real!

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Du-te in piata la o taraba unde sa vand cartofi, pune-i aceasta intrebare vanzatorului si vezi ce reactie are.Asta pentru ca si aici pe TPU ai gresit"taraba".
Alo! Exista categoria"Sanatate".

| EvaTramell explică:

Din greseala am postat pe astahappy