| daianis a întrebat:

Buna vreau sa vorbesc si eu cu un psiholog.sau o persoana care cunoaste acest domeniu.nu cred ca ceia ce mi s-a intamplat e o problema dar ma chinuie niste intrebari si as vrea sa pot discuta cu cineva care poate sa-mi raspunda. daca crde cineva ca poate sa discute cu mine sau daca doreste sa ma ajute sa scap de anumite intrebari va rog ajutati-ma! va multumesc

Răspuns Câştigător
| aniohetova a răspuns:

As putea sa te ajut. Nu sunt psiholog, dar ma pricep sa ajut oameni si imi place sa dau sfaturi. D-aia ma si aflu aici. Daca vrei trimite-mi niste mesaje cu niste intrebari sau ce ai vrea sa vorbesti si sper sa te pot ajuta happy

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Cauti conversatie cu cineva? Pai, pune intrebari si t-i se va raspunde. Daca nu incepi tu, cine vrei sa inceapa? Spune ce te doare, parca asa te indeamna si doctorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma poti contacta la adresa d id bbogdan_29 e o adresa fictiva dupa c ma contactezi iti voi da adresa mea.
sunt la facultate de pshihologie.
poate tiasi fi de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l pe Psihosex, este psiholog.