| aDEeLAa a întrebat:

E cineva pe aici pasionat de gramatica limbii romane si vrea sa ma ajute si pe mine, sa-mi raspunda la anumite intrebari?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti si adreseaza o intrebare. Daca vezi ce corect am scris, iti dai seama ca ma pricep. happy

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca e legat de teme scolare nu te obosi pentru ca sunt interzise pe site!
Daca doar o curiozitate, poti incerca, dar tare ma tem ca tot ca tema va perceputa
Eu zic sa nu risti.Mai bine cauta pe net, sau intreba-ti profesorul.

| Wøodenpints a răspuns:

Gramatica limbii materne ar trebui să o știi fără să fii pasionat de ea.

| cristinela4 a răspuns:

Tu adresează întrebările și TPU îți va răspunde