| カルメン a întrebat:

vreau si eu mesaje de despartire.

Răspuns Câştigător
| cristeaalexandra a răspuns:

"Simt ca numai merge nimic intre noi doi si cel mai bine ar fi sa punem punct si fiecare sa ne vedem de drumul nostru.Nu vreau sa fii suparat pe mine, incearca sa ma intelegi.Am vrut ca totul sa fie bine dar pur si simplu nu se mai poate si asta e cea mai buna decizie.Bafta in viata si ai grija de tinehappy"
S-au ai putea incerca si acest mesaj pe care eu l-am primit de la fostul meu prieten"Tu meriti ceva mai bun dar nu alaturi de mine.E mult mai bine ca relatia noastra sa se termine aici.Iti multumesc pentru toate clipele petrecute impreuna si pentru tot ce a fost frumos candva...imi pare rau dar numai pot continua asa. Daca ma iubesti sper sa imi intelegi decizia pe care am luat-o.Ai grija de tinehappy
Adio"

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ekcstsy a răspuns:

Am gasit alta puta mai mare, mai groasa, mai lunga si mai frumoasa. M-am saturat sa car dupa mine microscopul ca sa o pot vedea daca ai sau nu erectie. Cauta-ti una cu dioptrii mari si vei rezolva problemawinking

| maooops a răspuns:

Jet rolling on the floor

| Drawings a răspuns:

Imi place mesajul tau laughing)) clar si precis thinking