| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje frumoase de despartire pentru iubitul meu, de fapt..al alteia... funda :*

4 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

laughing) foarte tare... LOOOOOL!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa te desparti de iubitul altcuiva si nu stii cum sa o faci ca sa nu-l ranesti?
Vai, vai. Eu zic sa il scoti la o cina romantica, apoi sa va plimbati pe plaja la lumina lunii, sa ii reciti "Luceafarul" si apoi sa-i zici "Vezi cum a cazut steaua aia, asta s-a intamplat si cu relatia noastra. Hai pa!"

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Cum adica "mesaje frumoase de despartire"?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

M-ai parasit? duuu-teeeee unde a dus mutu iapa!