| amalia_4709 a întrebat:

vreau si eu modele de cereri pentru cand sa ti faci un card. fundahappyscuze categ. urgent. funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cererile pentru card sunt cereri tip, pe care le primesti la banca si le completezi cu datele tale, nu trebuie sa le faci dinainte. Fiecare banca are modelul ei. Du-te la orice unitate bancara si o sa vezi modelul acelei banci. La unele banci cererile se pot completa si trimite online, de exemplu la BCR, gasesti aici: https://www.bcr.ro/......tal.portal Numai bine!