| krys1616 a întrebat:

Buna!:* Vreau si eu niste melodii ca sa uit o persoana foarte draga...fostul Gen:Teasta - Ultimul cuvant... ultima piesa sau Chriss-ca sa uit de noi.Va roog mult
Sugesti?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Hm pai sa vedem Adda- Minti murdare facute praf tias recomandao mai ales pentru ca are refrenul acela : uita de tot...
Dar totusi daca asculti melodii din astea mai mult o sati aduci aminte de persoana aceea.
Hmm... poti sa o iei ca pe o suestie doar daca vrei, poti asculta nu stiu... JustUS(Chriss)-Merg mai departe, sau Teasta feat Kitzi- Nu te schimba, acum faci cum doresti, depinde si de tinewinking

3 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

Florin chilian chiar daca, xabi ft GaRo- ce a fost

| vOdK a răspuns:

Http://www.muzica-romaneasca.biz/......m-mp3.html ce zici? merit fundița? :*

| noName_8681 a răspuns:

Daca vrei sa il uiti nu asculta melodii triste, de dragoste etc