| Anonima_4957 a întrebat:

vreau si eu niste prescurtari la numele asta:MANUELA.:d...pls.dau fundita:*

12 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

1.Manu
2. Ela

| Sice a răspuns:

Iubesc numele asta! Dar persoane dragi am cu numele Manuela. Din cate stiu, numele intreg e ''Emanuela'', insa se poate si Manuela de ce nubig grin.Niste prescurtari ar fi Manu sau Ela, doar astea le cunosc.

| evoke a răspuns:

Manu
Ela
Mumuhee hee
Mani
Mano
Mela
Anu

big grin sper ca ti-am fost de folosbig grin poate unele ca mumu sunt stupide dar noi asa ii zicem unei colege pe care o cheama manuelabatting eyelashes

| craniul a răspuns:

Manu, ela, man, anul,

| TheToxicNightmare a răspuns:

Manue.

| vdfer a răspuns:

ELA e cel mai frumos si cand te intreaba cum te numesti zici mihaela. nu manuela

| everystudent.ro a răspuns:

Mi-e imi place ELA. E scurt, frumos, melodios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manu

| emma6312 a răspuns:

Pe mine ma cheama emma. Cei care nu ma cunosk mai bine cared ca emanuella sau manuella, dar in cerrtifikatul meu de nastere scrii e Emma.
Niste porecle pentru tine ar fi Manu sau Ella

| ionnymanuella a răspuns:

Pai si pe mine ma cheama Manuella...si mie asa mi se mai zice:Manu,Manutza,Mandika`,Manuk`, Manulilaalaughing, Manuta! Nu mai stiu acum.sad