| roxyana03 a întrebat:

Buna
vreau si eu niste Statusurii noi de dragoste dar triste, dar sa fie dif. de cele dupa net,. cele mai frumose si mai multe, priemeste FUnda... estu VOT:*

Răspuns Câştigător
| Biscuiteee a răspuns:

Imi iubesc baiatul maxim love struck

si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza love struck te iubesclove struck

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

~when I close my eyes I can see. the spotlights are bright on you and me :X~

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise/ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse/O sa luptam sa avem ce n'avem/vom trece peste toate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"

//si orice ar fi...ei se cearta, ei se`mpaca love struck te iubesc mult viata love struck

3 răspunsuri:
| Miriam55 a răspuns:

You suck more than Pamela Anderson does.

| pynnk a răspuns:

Sa fi ce vrei tu sa fi, nu ce vor altii. Sa faci ce vrei tu sa faci, nu ce fac altii. Sa gandesti cum gandesti tu, nu cum o fac altii. N-o sa ma vezi sa uit cine sunt, dar o sa-i vezi pe altii.

Te-apasa multe, nu te lasa sa respiri. Ai trait fara sa faci nimic, deci n-ai amintiri.

Love it wants to heal you love and see the real you But you have to open up when you need a little love!

| Biscuiteee a răspuns:

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost
♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
*Pentru tine as prinde ploaia din cer love struck!