| roxyana03 a întrebat:

Bunabig grin
\
vreau si eu niste Statusurii noi de dragoste dar triste, dar sa fie dif. de cele dupa net,. cele mai frumose si mai multe, priemeste FUnda... restul VOT:

Răspuns Câştigător
| loredanna_6477 a răspuns:

•Tu iubesti sau te prefaci? Iti zic eu: iti bati joc!oh go on

•Tu esti indiferent.Se pare ca ai uitat toate clipele frumoase care ne-au legat.Ai ales sa fii cu altele.Eu te-am ales pe tine.Te iubesc asa cum esti, desi nu esti cu mine.;(

•Nu stiu cum sa te mai privesc.Cum sa te mai iubesc.

•Iti amintesti cand mi-ai zis ca nu o sa fii in stare sa`mi faci rau?! Ai fost!

•Uneori mi-e dor de tot ce am trăit. dar stau şi mă întreb " oare chiar m-ai iubit? "

• Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte!"

•Nu m-ai pierdut atunci, dar m-ai pierdut acum

•Stii si tu, au trecut momentele.Doar eu si cu tine...Ia spune, iti mai aduci aminte?

•Când el e lângă mine. uit de tot! Si ma simt mai bine. >; d<

•Uite`te la mine, incearca sa intelegi ca sunt aici pentru tine.