| marie180397 a întrebat:

Buna vreau si eu repede statusuri foarte frumoase!:* merci anticipatlove struck
kiss:*

6 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Experientza este numele pe care il dam greselilor noastre. lumea nu ne poate oferi ceea ce nu primeste de la noi. zambeste in fiecare zi nu stii cine s-ar putea indragosti de zambetul tau.

| asdasasasas a răspuns:

Statusuri.ro cauti akl amuzante, triste etc.

| mirela07 a răspuns:

Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers

♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

♥ Speri s'ajunga ce'si dorea, sa'nvete sa lupte pentru vise pline. Sa'nvete ca fericirea ei e departe de tine.

♥ Amintirea ta mi'e dusmanul cel mai de temut, si cand dragostea vorbeste parca tot Pamantu'i mut!

♥ SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replik mea !

♥ Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești,de fapt?"

♥ Poate pentru o clipă și tu ai fost fericit,dar eu ți.am mai zis frate că totu` are și-un sfârșit.

♥ Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista?Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten?Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta?Daca nu ma interesezi •Te urasc?mi-ai dat motive •Falsa?Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR dati Copy←♥→

♥ Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

N`o sa-ti dai seama .niciodata cu adevarat . .
O persoana draga pentru tine ce`a`nsemnat !
Decat dupa ce o pierzi . ea a plecat .
Te`a lasat sa te gandesti .la ceea ce`ai aruncat
Ai dat cu piciorul .atunci cand ea te-a rugat . .
Desi traiai un vis frumos .l`ai ignorat
Acum e prea tarziu sa repari ce ai stricat !
Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat !
Oricum ea ramane in suflet .urata .sau iubita . .
Ii faci loc acolo .ca sigur merita

Desi mi-e dor eu te resping. Desi te vreau nu te ating. Desi-mi vb, eu nu te ascult. Tu ma iubesti, eu te alung.

Dabea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

"Nu mA cuNosti ___ sPui cA SuNt fitsSOaSa ___t3 aScUlT aT3nTa sI iTi sPuN: `cHiaR Cr3Zi cA iMi pAsA?`"

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, dati seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor,Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca d0r.

Vrei sa schimbi ceva,e bine sa incepi cu tine, Afla ce-ti doresti si n-asculta de nimeni Intrebari gresite duc la raspunsuri false Decizii proaste duc la decizii si mai proaste.

Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

Fara dragoste suntem orfani de toate fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem 2 maini sa tinem 2 ochi sa vedem 2 urechi sa auzim dar de cene-a dat o sg inima? Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi din nou nodul ramane…

Sa nu crezi ca poti stabili cursul iubirii caci ea daca te considera vrednic iti va indrepta ea cursul!…

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti nu inimi pentru ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat.

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

A te indragosti este atunci cand ea adoarme in bratele tale si se trezeste in visele tale!

Iubirea e un cantec ce toti il canta des dar nu la toti el are acelasi inteles.

De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde .

Daca vreodata iubirea te va lua pe aripa ei…nu o alunga! caci vei regreta…!

Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte…

Nu incerca sa gasesti iubirea absoluta pentru ca nu exista. Totul este relativ pe lumea asta pana si iubirea…

O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara.

Pierduta lucire din raza de luna frumoasa mea umbra nebuna frumoasa lumina scapata din stele cazuta-i din noapte in visele mele…

Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda.

Cand iubirea acel puf de papadie ce vine mereu si pleaca cu primul fir de vant va trece si pe la poarta ta atunci vei sti ca m-ai intalnit…

Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume; cel mai trist lucru este sa suferi din iubire…

Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!

Dragostea sau Iubirea este un giuvaer de mare pret dat in dar fiecarei fiinte umane. Daca l-ai pierdut viata ta nu mai are nici un sens…

Dragostea… darul cel mai de pret al omenirii… traim pentru dragoste… pentru o felie de iubire…

Cand amintirea iubirii iti da fiori sa stii ca este un gand de-al meu trimis spre tine… pentru a te ajuta sa adormi cu mine in gand!

Dragostea e ca o stafie. Multi vorbesc despre ea dar putini o vad intr-adevar.

-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

-As fi renuntat la tot pentru tine !Tu ai renuntat la tot,dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prost

-Vorbeşte mult , e stresantă , râde întruna şi fără motiv . Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi .

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu !

-Iubitu' meu se respecta .are langa el blonda perfecta(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna,stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el , sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

-Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !

- Si totusi esti chiar tu,cel care imi reda zambetul ;x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye ! "

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free? ;x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi .

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt

-Am sa incerc,dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic . Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.

--Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

-O vrei asa cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

--C*aie mai tii minte cand visam si desenam "I Love you" pe trotuar?

-El e singurul ce poate ,sa'mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate !

-spune`mi cum ma faci , cum de ma atragi ;x . vrei sa te vreau , de fapt imi placi

--stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu...cea mai importanta fata

-Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna

-Are o aura ce te`atrage, Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace .

-Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

-Nu o lasa sa plece,tu o iubesti si ea te iubeste

-Iubesc din nou,zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

-Si tot astept dupa tine,astept sa vezi cat de mult tin la tine

-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu .

nu dau gurita orikui la multi le pun pofta in kui...nu sunt ca orikare fata ce se lasa saruta

precum fiecare frunza are umbra sa asa si fiecare om are perechea sa

ah ce mama am avut ce frumoasa m-a facut caci pentru. gurita mea un baiat si-ar da viata, eu sunt fata de la tara si sunt rea din calea-fara...Sunt frumoasa si cu bani si sunt chiar mica de ani.Nu dau gurita oriciu la multi le pun pofta-n cui,nu sunt ca oricare fata ce se lasa sarutata.Asa eu is mindra rau,multi roesc in jurul meu.vrea baiat frumos,pe plac dar nu sarac ci bogat...

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mie dor de tine (((

cind iubesti simti ca traiesti

Я задыхаюсь от любви своей... (imi place enorm are un inteles superb )

Ochii care nu se vad se uita...((

Taina existentei umane nu sta in a trai ci a sti pentru ce traiesti...)))))))))))))))

Dragostea s-a nascut prin femeie sau Femeia s-a nascut din Dragoste?

Ochisorii mei caprui,fura inima oricui daca o fura si pe a ta no sa fie vina mea!

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima, ti se goleste creierul….

__Doar Privirea Ta Imi Alina Inima..._)))

rivind soarele si luna ,

Ochi tai d-un albastru fin

Zilele trec ,pe rand se duc toate

Doar cu dragostea ta m-alin

Fulgerand acea sclipire,

Ce imi intra in sufletu-mi plin cu venin

Privind ochi tai albastri

Doar cu dragostea ta m-alin...

Las'o sa cada, sa se raneasca,sa planga, sa simta ca traieste Caci stii mai bine ca oricine, ca tot ea, intr'un sfarsit, mereu se ridica si zambeste!

Cu indiferenta ta mai facut mai tare,incet,incet calc pe urmele tale.stiu ca nu-ti convine dar acum vezi si tu ca INDIFERENTZA doare

Teoretic,ma iubesti,practic,ma adori!:X

Hai ofera lumii zambetul ce-l ADORA, Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura!;)

Azi`noapte am citit in stelee, Si in gandurilee melee,O poveste de iubiree, K eram doar eu cu tinee:X:X

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu m-a mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimi:(

Ma uit la chipul tau pervers si iti spun ultimul meu vers "Adio" ! roata se va intoarce si invers!Hai mars Mi-e scarba de caracteru tau! ;)

Ia`ma de aici si fugi cu minee,fugi cu mineee,Unde vrei vreii tuuuuu.Numai sa stiu ca sunt cu tineee,Numaiii cu tineee:X:X:))

Nu pUne-n pRaCtiCa Ce te iNvaTa-n ScOaLa O taRfa didaCtiCa!

Teai intalnit cu viata si ai intrebato de ce-i tarfa? Ti-a raspuns ma confunzi,eu sunt lichidul tau din sticla Eu sunt fumul care iese dintr-o tigara aprinsa Sau sunt blonda care tipa cu lumina stinsa

Vorbele n-au valoare, faptele conteaza! Smecherii se cunosc, nu se inventeaza Bulangii ma streseaza, cand abereaza Sa vedem ce poti, vorbele nu ma impresioneaza

Hai ofera lumii zambetul ce-l adora Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura Incearca cu timpul sa-ti gasesti pacea Ca-ci nu e ultimul si nici primul` in viata ta

Nu vreau sa mai stiu cine esti Nu vreau sa mai stiu cum zambesti Nu vreau sa te vad in fata mea Dispari din calea mea, din viata mea

Ai grija ce fata iti doresti / ca s`ar putea sa o patesti!;):))

tanana\:d/ Sa nu iubiti baieti vagaboanteeleee.vagaboanteleee va mananca zileleee\:d/:)))

Necunoscutii incep sa-mi devina prieteni si prietenii incep sa-mi devina necunoscuti

Ei se prefac ca ne iubesc,iar noi ne prefacem ca ii credem :X

par mai frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe;)

E usor sa te dai smecher,Da` e greu sa fii [;)]

Mai cunosc eu Niste Cazuri , s`ar putea sa ai Necazurii>>>

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult ,Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult;)

tu ai ochi misto,ea are buze,sunteti o caricatura buna sa ma amuzeee=)))

Vreau sa alerg,dar stau pe loc,ma simt nebuna,dar nu`s deloc,vorbesc cu mine dar nu m`aud,as vrea sa PLANG...dar totusi rad!

Fuck Ce Vreau Din Tine!;):)))

Ea isi dorea sa se-ntoarca. Mergand in locul unde s-au cunoscut, Isi aminteste de toate. Ea strange-n brate poza lui de demult Si-ar vrea sa-i fie aproape

Chiar de sufera si plange.vointza femeii invinge;)

Daca iubesti un om lasa-l liber.Daca se intoarce e al tau, daca nu, nu l-ai avut niciodata.[;)]

Arata bine dezbracata,dar e fata calculata care stie km si unde sa te faca, stie cand sa rada cand sa fie suparata, cand in ochi tai sa fie,SINGURA fata importanta!

chiar daca nu m-a mai vezi zambind,chiar daca ma vezi suferind,chiar daca nu intelegi cum s-a intamplat,adu'ti aminte ca tot ce'a fost a fost adevarat[;)]

Okii mei plang doar din vina ta,sa te mai vada o data ar vrea,Inima mea plange si ea,Nu`ti mai poate indura lipsa:|

Ma indeamna inima,sa ma retrag incet din viata ta :(

Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti [;)]

As zice ca stiu ca`ti place s`arati bine far` sa te dai de gol. Dar pozele tale si fundul tau sunt prea hard-coor[:X] [;)]

Daca plec, hai vii cu mine?" Nu, iti dau jet "Atunci, vrei sa raman cu tine?" Pai daca ramai tu plec eu;)"

Va venii timpul sa vorbim din nou.eu o sa rad de multe,iar tie o sa iti para rau:X

stiu.vad viata ca pe un joc, sunt pasionata mereu de PRIMUL LOC [ ;) ]

Ash vrea sa cred vraja ta;) Dar tot ce imi spui e bla bla bla decat sa ma tot vrajesti Mai bine imi spuii ca ma iubesti:X:X:))

Esti ultima jukrie din pomul de Craciun!;)

Te astept sa vi,tu nu vi,nu imi pare rau .Daca nu ajungi tu azi,ajunge altu'n locul tau:X

Stau si citesc o carte Poveste de iubire Cu 2 indragostiti Cum esti tu cu mine Povestea`i dureroasa Dar o citesc si plang Si lacrimile mele peste obraji imi curg:|

Visele de`ar prinde viata N`as avea lacrimi pe fata:|

[Cheama gab0rii s`0 aresteze ca e criminala][Simpla ei prezentza:p0ate fi fatala][:X]

Sa nu te superi daca nu castigi.K tie nu iti place ca sa te risti!;)

Eu SunT PrinTzZeSa Ta,Tu EjTy BaiaTu De CarTieR :X [ Stiu Ka Ma IuBeSti Dar SunT pe LocuL 2...Du-Te InaPoi,RaMai Cu BaieTzZii TaI]

Poarta-te frumos ca ea.E prea mica si nu stie ce vrea.Spunei DA cand ea sp NU.Cand zambeste,zambeste-i si u.Cand greseste nu o certa pentru ca'ai mica si ea si nu stie ce vrea...:X:X:X.

Ma`tzi vandut de cate ori atzi avut ocazia;)Eu nu va vand.Va dau pe degeaba;):))

Vagaboanta mica,Vagaboanta mare,Usor,usor te indrepti,spre,Vagaboanta cea mai tare;) :))...cu dediktie:))

Poate viata mea e un film desprins din realitate ,in care am dreptul sa`mi aleg finalul si pot sterge orice replica nu`mi place , dar pacat ca nu pot trage mai multe duble:|

e De ce pleci capul si fumezi si daca iti spunDaca iti spun "schimba-te" te indepartezi Si iar ma lasi in suspans, sunt in continuu balans Si iar ma lasi singura, mai bine plec ... uita`ma!

din doua cuvinte mai facut sa te tin minte :X!

Nu vreau poveste d`amor,Povestile sunt triste si dor,Vreau sa fim impreuna,sub soare si luna,doar noi sa stim ca ne iubim[:X]

---Il vad,ii zambesc,dar nu pot sa'i spun tot ce gandesc :)ce imi trece prin mintee,e un gand ce nu`i cuminteee;)):))

~*~Sunt Aici Ca Sa Te Amagesc Cu Prezenta Si Sa Te Ignor Cu Indiferenta.~*~

"Sunt dOar O mica printsesa, Intr`O lume perversa , Stiu ce`tsi place, Ce nu`tsi place ,Ce vrei, Si ce nu vrei ,Dar asa imi place mie ,Sa ma jOk cu nervii Tai!

Ma inveti ` cum sha ` plang ` ma inveti ` cum sha ` radd :x ma inveti ` sa ma bucur pentruu ceea ce sunt :x

Potzi sa ma urasti,nu te condamn...dar cand suntem fata in fata tu imi esti fan;)

fata desteapta saruta ,dar nu iubeste, asculta,dar nu crede, pleaca fara sa fie parasita si bine inteles ca se face iubita [:X]

http://statusuri-mess.ilive.ro/triste.php

As vrea sati marturisesc,K team iub si te besk,De'ar fi sa mor Si no sa ne mai intalnim.In groapa mea sa arunci un trandafir.Trz d tot cand tu ma vei uita,Toti mortii din mormant te vor striga,va plange intregul cimitir,Iub mea si mikul trandafir...

Subsemnata, eu adica, declar ca din accidentul de ciocnire pe care l-am avut cand te-am cunoscut, m-am ales cu inima franta si am ramas privind in gol. Ca urmare a acestui accident, m-am indragostit total si iremediabil de tine

Gandeste-te ca de mine lumea urat vorbeste.ma uraste.ma barfeste,nu baga in seama vorbe goale,piveste,EU sunt fata aia care TE IUBESTE

Olla Mi Amor,Stii ca te iubesc te doresc te ador, O zi fara tine daca nu te vad eu mor,Ia-ma`n brate porvafor :X:

Oriunde te'ai aflaa,Sti ca in inima mea numai e loc pentru altcineva !:x

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da' timpu' a trecut,s'au schimbat mai multe lucruri !

Ochii ei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Orice mi-ai spune acum e in zadar,Iubirea ta imi lasa un gust amar

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti?

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Zâmbeste celui care te-a parasit ca sa nu creada ca-ti pare rau!

Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise,priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Mult timp a trecut,nimic nu s-a schimbat, La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Invata`sa plangi fara [lacrimi],sa gandesti cand ar trebui sa [plangi],sa [uitzi]si sa [ierti]prefacandu`the ca nu te [do0are]invata sa [iubesthi] si vei fi cel mai [TARE]

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

Suna-ma sau da-mi o veste de la tine sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

vreau s planG pentru` n0i sa imi cer iertare` in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are.

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa DumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi

Vorbeste Doamne cu moartea.Fa cumva si schimba-i krtea.Rupe pagina din ea,unde-i skrisa Andreea mea:X

Strange-o in bratze`! si când iti spune " lasa-ma " n-o face

Spune STOP cand te streseaza. Explica.i ca exagereaza. Nu intelege ? abereaza ? Spune.i PA si se calmeaza

Ai uitat cate-am facut eu pentru tine Nici macar cat m`ai mintit nu iti amintesti Cum crezi tu ca poti sa schimbi raul in bine, Cum poti sa spui acum ca ma iubesti ?

Dar a naiba in tine dragoste,ca te tii mereu numai d mine,tu esti pentru mine o pakoste si nu pot ca sa mai skp d tineeeee

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!:x

La poarta sufletului meu,nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! :x

iubesc un baiat,mare afemeiat,ma minte ca ma iubeste,dar cu alta se-ntalneste,ii baga in kp tampenii,il mananca,il arunca,ma minte in fata,dar c pot eu sa-i fac unui baiat afemeiat?!?!

inima mea nu ma minte,ea vorbeste sa m-alinte,eu ii spun cat te iubesc,ea imi da d inteles.ca tu nu esti pentru mine.esti doar amintirea viee!

te iubesc cu sufletul si inima,dar tu ti-ai ales p altcineva,nu mai stiu ce sa mai fac d al tau dor,da-mi un telefonnn

iesi cu ea mereu,va intalniti la greu,iar mie chiar nu-mi pasa,dar plang langa fereastra:((

2 vorbe,3 minciuni,asa faci mereu minuni,stai asa ca nu-i asa,azi stiu doar replik mea,sa nu incerci sa ma faci,ca te las cu una-n craci:)))

sa-mi dai un telefon din cand in cand,sau scrie-mi un msj macar un rand,sa uiti cat te-am iubit ar fi pakt,si cat am plans atunci cand ai plect:(

Am invatat sa suport,viata e grea,Dar nu suport un tradator,asta-i boala mea

Ramai cu mama ta,ramai cu tatal tau,te rog sa intelegi ca am suflet si euuu:|

Daca vreodata cerul se va crapa,Atunci si eu pe tine te voi ierta,Poate ca pana cand lumea se va sfarsi,Pacatul vietii tale il vei plati

nu ne-am vazut dar am vorbit,la telefon din cand in cand,eu te-auzeam mereu plangand,dar am crezut ca plangi asa ca-ti pare rau,si ca ti-e greu,dar tu plangeai de dorul meu

Ieri am zburat printre nori,Te-am pictat in culori,Si ti-am dat dragostea

iarna treke,vara vine,ma gandesc numai la tine,de ce sa nu ma gandesc?daca stiu ca te iubesc!

titanic titanic,vapor blestemat,la prima iubire,te-ai si scufundat

Cine zice ca nu-i pasa,cine te asteapta aksa?Te accepta cum esti tu,Cine te-a iertat d toate?Cine pentru tine poate,sa isi piarda sufletu?

'''Dintre toate m`a iubit mai mult decât`o lume`ntreaga, A stiut sa ierte si sa ma`nteleaga:x

Ma cauti,nu ma gasesti,te întrebi,nu primesti,ma strigi,asculti,astepti,cauti,un semn?!Un spirit,o lacrima,calc prin cioburile de veci,tu imi pui o piedica.

Eu voi fi langa tine atunci cand razi sau cand suspini, nu lasa lumea sa te-mpinga in pacat, prietenia dintre noi nu moare, deci nu s-a terminat :x

Dc ma mai cautzi acum?:)] Nu mi-ai zis tu sa'mi fac pa altu?

E Ca O Sora Pentru Mine :x sa-i Dea Domnu Numai Bine.Ca Niciodata N`am Sa Uit Ca Surorile Am Crescut

am noroc cu ochii mei,ca ti.e mare drag d ei,nu ma vei lasa vreodata,ca ei iti sunt viata toata,ai curaj cu mine sa iesi in lume si orice ar fi u ma vei iubi

Vreau sa`mi dai curaj sa zbOr,acOLo unde stiu ca pOt visa in cuLori, Vreau sa`mi dai curaj sa sper ,sa uit tOt ce`a fOst ieri

Acum canD repede trec minutele.ma rogi sa-ti spun ce nu ti'am ziS cu ziLeLe.riDica caPuL din pamaNt.priveste'ma'n oChi fara teama.creZi ca nu stiu cum e sa te doara.Stiu ce'nseamNa.

PeNtru Q nu imi dau seama ce cauti, ce vrei, ce gandesti. PT Q nici macar tu nu stii toate acestea. Pentru ca esti tu si nu altul...#.iNcet iNcet.se laSa prada visului

Cand zic gata pai chiar e gata!Sunt solutii,exista mereu altuu.uit trecut,uit timp pierdut,uit sentimente,uit tot!Nu vreau explicatii,mi se par cele mai penibile conversatii

Incep sa realizez cat de departe esti de mine caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta.ITI SIMT LIPSA IUBIRE! fundita:Dpliss

| mirela07 a răspuns:

Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers

♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

♥ Speri s'ajunga ce'si dorea, sa'nvete sa lupte pentru vise pline. Sa'nvete ca fericirea ei e departe de tine.

♥ Amintirea ta mi'e dusmanul cel mai de temut, si cand dragostea vorbeste parca tot Pamantu'i mut!

♥ SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replik mea !

♥ Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești,de fapt?"

♥ Poate pentru o clipă și tu ai fost fericit,dar eu ți.am mai zis frate că totu` are și-un sfârșit.

♥ Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista?Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten?Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta?Daca nu ma interesezi •Te urasc?mi-ai dat motive •Falsa?Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR dati Copy←♥→

♥ Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

N`o sa-ti dai seama .niciodata cu adevarat . .
O persoana draga pentru tine ce`a`nsemnat !
Decat dupa ce o pierzi . ea a plecat .
Te`a lasat sa te gandesti .la ceea ce`ai aruncat
Ai dat cu piciorul .atunci cand ea te-a rugat . .
Desi traiai un vis frumos .l`ai ignorat
Acum e prea tarziu sa repari ce ai stricat !
Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat !
Oricum ea ramane in suflet .urata .sau iubita . .
Ii faci loc acolo .ca sigur merita

Desi mi-e dor eu te resping. Desi te vreau nu te ating. Desi-mi vb, eu nu te ascult. Tu ma iubesti, eu te alung.

Dabea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

"Nu mA cuNosti ___ sPui cA SuNt fitsSOaSa ___t3 aScUlT aT3nTa sI iTi sPuN: `cHiaR Cr3Zi cA iMi pAsA?`"

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, dati seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor,Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca d0r.

Vrei sa schimbi ceva,e bine sa incepi cu tine, Afla ce-ti doresti si n-asculta de nimeni Intrebari gresite duc la raspunsuri false Decizii proaste duc la decizii si mai proaste.

Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

Fara dragoste suntem orfani de toate fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem 2 maini sa tinem 2 ochi sa vedem 2 urechi sa auzim dar de cene-a dat o sg inima? Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi din nou nodul ramane…

Sa nu crezi ca poti stabili cursul iubirii caci ea daca te considera vrednic iti va indrepta ea cursul!…

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti nu inimi pentru ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat.

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

A te indragosti este atunci cand ea adoarme in bratele tale si se trezeste in visele tale!

Iubirea e un cantec ce toti il canta des dar nu la toti el are acelasi inteles.

De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde .

Daca vreodata iubirea te va lua pe aripa ei…nu o alunga! caci vei regreta…!

Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte…

Nu incerca sa gasesti iubirea absoluta pentru ca nu exista. Totul este relativ pe lumea asta pana si iubirea…

O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara.

Pierduta lucire din raza de luna frumoasa mea umbra nebuna frumoasa lumina scapata din stele cazuta-i din noapte in visele mele…

Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda.

Cand iubirea acel puf de papadie ce vine mereu si pleaca cu primul fir de vant va trece si pe la poarta ta atunci vei sti ca m-ai intalnit…

Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume; cel mai trist lucru este sa suferi din iubire…

Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!

Dragostea sau Iubirea este un giuvaer de mare pret dat in dar fiecarei fiinte umane. Daca l-ai pierdut viata ta nu mai are nici un sens…

Dragostea… darul cel mai de pret al omenirii… traim pentru dragoste… pentru o felie de iubire…

Cand amintirea iubirii iti da fiori sa stii ca este un gand de-al meu trimis spre tine… pentru a te ajuta sa adormi cu mine in gand!

Dragostea e ca o stafie. Multi vorbesc despre ea dar putini o vad intr-adevar.

-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

-As fi renuntat la tot pentru tine !Tu ai renuntat la tot,dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prost

-Vorbeşte mult , e stresantă , râde întruna şi fără motiv . Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi .

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu !

-Iubitu' meu se respecta .are langa el blonda perfecta(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna,stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el , sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

-Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !

- Si totusi esti chiar tu,cel care imi reda zambetul ;x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye ! "

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free? ;x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi .

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt

-Am sa incerc,dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic . Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.

--Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

-O vrei asa cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

--C*aie mai tii minte cand visam si desenam "I Love you" pe trotuar?

-El e singurul ce poate ,sa'mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate !

-spune`mi cum ma faci , cum de ma atragi ;x . vrei sa te vreau , de fapt imi placi

--stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu...cea mai importanta fata

-Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna

-Are o aura ce te`atrage, Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace .

-Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

-Nu o lasa sa plece,tu o iubesti si ea te iubeste

-Iubesc din nou,zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

-Si tot astept dupa tine,astept sa vezi cat de mult tin la tine

-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu .

nu dau gurita orikui la multi le pun pofta in kui...nu sunt ca orikare fata ce se lasa saruta

precum fiecare frunza are umbra sa asa si fiecare om are perechea sa

ah ce mama am avut ce frumoasa m-a facut caci pentru. gurita mea un baiat si-ar da viata, eu sunt fata de la tara si sunt rea din calea-fara...Sunt frumoasa si cu bani si sunt chiar mica de ani.Nu dau gurita oriciu la multi le pun pofta-n cui,nu sunt ca oricare fata ce se lasa sarutata.Asa eu is mindra rau,multi roesc in jurul meu.vrea baiat frumos,pe plac dar nu sarac ci bogat...

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mie dor de tine (((

cind iubesti simti ca traiesti

Я задыхаюсь от любви своей... (imi place enorm are un inteles superb )

Ochii care nu se vad se uita...((

Taina existentei umane nu sta in a trai ci a sti pentru ce traiesti...)))))))))))))))

Dragostea s-a nascut prin femeie sau Femeia s-a nascut din Dragoste?

Ochisorii mei caprui,fura inima oricui daca o fura si pe a ta no sa fie vina mea!

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima, ti se goleste creierul….

__Doar Privirea Ta Imi Alina Inima..._)))

rivind soarele si luna ,

Ochi tai d-un albastru fin

Zilele trec ,pe rand se duc toate

Doar cu dragostea ta m-alin

Fulgerand acea sclipire,

Ce imi intra in sufletu-mi plin cu venin

Privind ochi tai albastri

Doar cu dragostea ta m-alin...

Las'o sa cada, sa se raneasca,sa planga, sa simta ca traieste Caci stii mai bine ca oricine, ca tot ea, intr'un sfarsit, mereu se ridica si zambeste!

Cu indiferenta ta mai facut mai tare,incet,incet calc pe urmele tale.stiu ca nu-ti convine dar acum vezi si tu ca INDIFERENTZA doare

Teoretic,ma iubesti,practic,ma adori!:X

Hai ofera lumii zambetul ce-l ADORA, Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura!;)

Azi`noapte am citit in stelee, Si in gandurilee melee,O poveste de iubiree, K eram doar eu cu tinee:X:X

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu m-a mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimi:(

Ma uit la chipul tau pervers si iti spun ultimul meu vers "Adio" ! roata se va intoarce si invers!Hai mars Mi-e scarba de caracteru tau! ;)

Ia`ma de aici si fugi cu minee,fugi cu mineee,Unde vrei vreii tuuuuu.Numai sa stiu ca sunt cu tineee,Numaiii cu tineee:X:X:))

Nu pUne-n pRaCtiCa Ce te iNvaTa-n ScOaLa O taRfa didaCtiCa!

Teai intalnit cu viata si ai intrebato de ce-i tarfa? Ti-a raspuns ma confunzi,eu sunt lichidul tau din sticla Eu sunt fumul care iese dintr-o tigara aprinsa Sau sunt blonda care tipa cu lumina stinsa

Vorbele n-au valoare, faptele conteaza! Smecherii se cunosc, nu se inventeaza Bulangii ma streseaza, cand abereaza Sa vedem ce poti, vorbele nu ma impresioneaza

Hai ofera lumii zambetul ce-l adora Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura Incearca cu timpul sa-ti gasesti pacea Ca-ci nu e ultimul si nici primul` in viata ta

Nu vreau sa mai stiu cine esti Nu vreau sa mai stiu cum zambesti Nu vreau sa te vad in fata mea Dispari din calea mea, din viata mea

Ai grija ce fata iti doresti / ca s`ar putea sa o patesti!;):))

tanana\:d/ Sa nu iubiti baieti vagaboanteeleee.vagaboanteleee va mananca zileleee\:d/:)))

Necunoscutii incep sa-mi devina prieteni si prietenii incep sa-mi devina necunoscuti

Ei se prefac ca ne iubesc,iar noi ne prefacem ca ii credem :X

par mai frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe;)

E usor sa te dai smecher,Da` e greu sa fii [;)]

Mai cunosc eu Niste Cazuri , s`ar putea sa ai Necazurii>>>

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult ,Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult;)

tu ai ochi misto,ea are buze,sunteti o caricatura buna sa ma amuzeee=)))

Vreau sa alerg,dar stau pe loc,ma simt nebuna,dar nu`s deloc,vorbesc cu mine dar nu m`aud,as vrea sa PLANG...dar totusi rad!

Fuck Ce Vreau Din Tine!;):)))

Ea isi dorea sa se-ntoarca. Mergand in locul unde s-au cunoscut, Isi aminteste de toate. Ea strange-n brate poza lui de demult Si-ar vrea sa-i fie aproape

Chiar de sufera si plange.vointza femeii invinge;)

Daca iubesti un om lasa-l liber.Daca se intoarce e al tau, daca nu, nu l-ai avut niciodata.[;)]

Arata bine dezbracata,dar e fata calculata care stie km si unde sa te faca, stie cand sa rada cand sa fie suparata, cand in ochi tai sa fie,SINGURA fata importanta!

chiar daca nu m-a mai vezi zambind,chiar daca ma vezi suferind,chiar daca nu intelegi cum s-a intamplat,adu'ti aminte ca tot ce'a fost a fost adevarat[;)]

Okii mei plang doar din vina ta,sa te mai vada o data ar vrea,Inima mea plange si ea,Nu`ti mai poate indura lipsa:|

Ma indeamna inima,sa ma retrag incet din viata ta :(

Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti [;)]

As zice ca stiu ca`ti place s`arati bine far` sa te dai de gol. Dar pozele tale si fundul tau sunt prea hard-coor[:X] [;)]

Daca plec, hai vii cu mine?" Nu, iti dau jet "Atunci, vrei sa raman cu tine?" Pai daca ramai tu plec eu;)"

Va venii timpul sa vorbim din nou.eu o sa rad de multe,iar tie o sa iti para rau:X

stiu.vad viata ca pe un joc, sunt pasionata mereu de PRIMUL LOC [ ;) ]

Ash vrea sa cred vraja ta;) Dar tot ce imi spui e bla bla bla decat sa ma tot vrajesti Mai bine imi spuii ca ma iubesti:X:X:))

Esti ultima jukrie din pomul de Craciun!;)

Te astept sa vi,tu nu vi,nu imi pare rau .Daca nu ajungi tu azi,ajunge altu'n locul tau:X

Stau si citesc o carte Poveste de iubire Cu 2 indragostiti Cum esti tu cu mine Povestea`i dureroasa Dar o citesc si plang Si lacrimile mele peste obraji imi curg:|

Visele de`ar prinde viata N`as avea lacrimi pe fata:|

[Cheama gab0rii s`0 aresteze ca e criminala][Simpla ei prezentza:p0ate fi fatala][:X]

Sa nu te superi daca nu castigi.K tie nu iti place ca sa te risti!;)

Eu SunT PrinTzZeSa Ta,Tu EjTy BaiaTu De CarTieR :X [ Stiu Ka Ma IuBeSti Dar SunT pe LocuL 2...Du-Te InaPoi,RaMai Cu BaieTzZii TaI]

Poarta-te frumos ca ea.E prea mica si nu stie ce vrea.Spunei DA cand ea sp NU.Cand zambeste,zambeste-i si u.Cand greseste nu o certa pentru ca'ai mica si ea si nu stie ce vrea...:X:X:X.

Ma`tzi vandut de cate ori atzi avut ocazia;)Eu nu va vand.Va dau pe degeaba;):))

Vagaboanta mica,Vagaboanta mare,Usor,usor te indrepti,spre,Vagaboanta cea mai tare;) :))...cu dediktie:))

Poate viata mea e un film desprins din realitate ,in care am dreptul sa`mi aleg finalul si pot sterge orice replica nu`mi place , dar pacat ca nu pot trage mai multe duble:|

e De ce pleci capul si fumezi si daca iti spunDaca iti spun "schimba-te" te indepartezi Si iar ma lasi in suspans, sunt in continuu balans Si iar ma lasi singura, mai bine plec ... uita`ma!

din doua cuvinte mai facut sa te tin minte :X!

Nu vreau poveste d`amor,Povestile sunt triste si dor,Vreau sa fim impreuna,sub soare si luna,doar noi sa stim ca ne iubim[:X]

---Il vad,ii zambesc,dar nu pot sa'i spun tot ce gandesc :)ce imi trece prin mintee,e un gand ce nu`i cuminteee;)):))

~*~Sunt Aici Ca Sa Te Amagesc Cu Prezenta Si Sa Te Ignor Cu Indiferenta.~*~

"Sunt dOar O mica printsesa, Intr`O lume perversa , Stiu ce`tsi place, Ce nu`tsi place ,Ce vrei, Si ce nu vrei ,Dar asa imi place mie ,Sa ma jOk cu nervii Tai!

Ma inveti ` cum sha ` plang ` ma inveti ` cum sha ` radd :x ma inveti ` sa ma bucur pentruu ceea ce sunt :x

Potzi sa ma urasti,nu te condamn...dar cand suntem fata in fata tu imi esti fan;)

fata desteapta saruta ,dar nu iubeste, asculta,dar nu crede, pleaca fara sa fie parasita si bine inteles ca se face iubita [:X]

http://statusuri-mess.ilive.ro/triste.php

As vrea sati marturisesc,K team iub si te besk,De'ar fi sa mor Si no sa ne mai intalnim.In groapa mea sa arunci un trandafir.Trz d tot cand tu ma vei uita,Toti mortii din mormant te vor striga,va plange intregul cimitir,Iub mea si mikul trandafir...

Subsemnata, eu adica, declar ca din accidentul de ciocnire pe care l-am avut cand te-am cunoscut, m-am ales cu inima franta si am ramas privind in gol. Ca urmare a acestui accident, m-am indragostit total si iremediabil de tine

Gandeste-te ca de mine lumea urat vorbeste.ma uraste.ma barfeste,nu baga in seama vorbe goale,piveste,EU sunt fata aia care TE IUBESTE

Olla Mi Amor,Stii ca te iubesc te doresc te ador, O zi fara tine daca nu te vad eu mor,Ia-ma`n brate porvafor :X:

Oriunde te'ai aflaa,Sti ca in inima mea numai e loc pentru altcineva !:x

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da' timpu' a trecut,s'au schimbat mai multe lucruri !

Ochii ei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Orice mi-ai spune acum e in zadar,Iubirea ta imi lasa un gust amar

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti?

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Zâmbeste celui care te-a parasit ca sa nu creada ca-ti pare rau!

Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise,priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Mult timp a trecut,nimic nu s-a schimbat, La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Invata`sa plangi fara [lacrimi],sa gandesti cand ar trebui sa [plangi],sa [uitzi]si sa [ierti]prefacandu`the ca nu te [do0are]invata sa [iubesthi] si vei fi cel mai [TARE]

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

Suna-ma sau da-mi o veste de la tine sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

vreau s planG pentru` n0i sa imi cer iertare` in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are.

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa DumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi

Vorbeste Doamne cu moartea.Fa cumva si schimba-i krtea.Rupe pagina din ea,unde-i skrisa Andreea mea:X

Strange-o in bratze`! si când iti spune " lasa-ma " n-o face

Spune STOP cand te streseaza. Explica.i ca exagereaza. Nu intelege ? abereaza ? Spune.i PA si se calmeaza

Ai uitat cate-am facut eu pentru tine Nici macar cat m`ai mintit nu iti amintesti Cum crezi tu ca poti sa schimbi raul in bine, Cum poti sa spui acum ca ma iubesti ?

Dar a naiba in tine dragoste,ca te tii mereu numai d mine,tu esti pentru mine o pakoste si nu pot ca sa mai skp d tineeeee

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!:x

La poarta sufletului meu,nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! :x

iubesc un baiat,mare afemeiat,ma minte ca ma iubeste,dar cu alta se-ntalneste,ii baga in kp tampenii,il mananca,il arunca,ma minte in fata,dar c pot eu sa-i fac unui baiat afemeiat?!?!

inima mea nu ma minte,ea vorbeste sa m-alinte,eu ii spun cat te iubesc,ea imi da d inteles.ca tu nu esti pentru mine.esti doar amintirea viee!

te iubesc cu sufletul si inima,dar tu ti-ai ales p altcineva,nu mai stiu ce sa mai fac d al tau dor,da-mi un telefonnn

iesi cu ea mereu,va intalniti la greu,iar mie chiar nu-mi pasa,dar plang langa fereastra:((

2 vorbe,3 minciuni,asa faci mereu minuni,stai asa ca nu-i asa,azi stiu doar replik mea,sa nu incerci sa ma faci,ca te las cu una-n craci:)))

sa-mi dai un telefon din cand in cand,sau scrie-mi un msj macar un rand,sa uiti cat te-am iubit ar fi pakt,si cat am plans atunci cand ai plect:(

Am invatat sa suport,viata e grea,Dar nu suport un tradator,asta-i boala mea

Ramai cu mama ta,ramai cu tatal tau,te rog sa intelegi ca am suflet si euuu:|

Daca vreodata cerul se va crapa,Atunci si eu pe tine te voi ierta,Poate ca pana cand lumea se va sfarsi,Pacatul vietii tale il vei plati

nu ne-am vazut dar am vorbit,la telefon din cand in cand,eu te-auzeam mereu plangand,dar am crezut ca plangi asa ca-ti pare rau,si ca ti-e greu,dar tu plangeai de dorul meu

Ieri am zburat printre nori,Te-am pictat in culori,Si ti-am dat dragostea

iarna treke,vara vine,ma gandesc numai la tine,de ce sa nu ma gandesc?daca stiu ca te iubesc!

titanic titanic,vapor blestemat,la prima iubire,te-ai si scufundat

Cine zice ca nu-i pasa,cine te asteapta aksa?Te accepta cum esti tu,Cine te-a iertat d toate?Cine pentru tine poate,sa isi piarda sufletu?

'''Dintre toate m`a iubit mai mult decât`o lume`ntreaga, A stiut sa ierte si sa ma`nteleaga:x

Ma cauti,nu ma gasesti,te întrebi,nu primesti,ma strigi,asculti,astepti,cauti,un semn?!Un spirit,o lacrima,calc prin cioburile de veci,tu imi pui o piedica.

Eu voi fi langa tine atunci cand razi sau cand suspini, nu lasa lumea sa te-mpinga in pacat, prietenia dintre noi nu moare, deci nu s-a terminat :x

Dc ma mai cautzi acum?:)] Nu mi-ai zis tu sa'mi fac pa altu?

E Ca O Sora Pentru Mine :x sa-i Dea Domnu Numai Bine.Ca Niciodata N`am Sa Uit Ca Surorile Am Crescut

am noroc cu ochii mei,ca ti.e mare drag d ei,nu ma vei lasa vreodata,ca ei iti sunt viata toata,ai curaj cu mine sa iesi in lume si orice ar fi u ma vei iubi

Vreau sa`mi dai curaj sa zbOr,acOLo unde stiu ca pOt visa in cuLori, Vreau sa`mi dai curaj sa sper ,sa uit tOt ce`a fOst ieri

Acum canD repede trec minutele.ma rogi sa-ti spun ce nu ti'am ziS cu ziLeLe.riDica caPuL din pamaNt.priveste'ma'n oChi fara teama.creZi ca nu stiu cum e sa te doara.Stiu ce'nseamNa.

PeNtru Q nu imi dau seama ce cauti, ce vrei, ce gandesti. PT Q nici macar tu nu stii toate acestea. Pentru ca esti tu si nu altul...#.iNcet iNcet.se laSa prada visului

Cand zic gata pai chiar e gata!Sunt solutii,exista mereu altuu.uit trecut,uit timp pierdut,uit sentimente,uit tot!Nu vreau explicatii,mi se par cele mai penibile conversatii

Incep sa realizez cat de departe esti de mine caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta.ITI SIMT LIPSA IUBIRE!
Te iubesc ,nu te iubesc.stai putin sa ma gandesc,dar de ce sa ma gandesc.daca stiu ca te iubesc.:X:X:xfundita va rog

| mirela07 a răspuns:

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers

♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

♥ Speri s'ajunga ce'si dorea, sa'nvete sa lupte pentru vise pline. Sa'nvete ca fericirea ei e departe de tine.

♥ Amintirea ta mi'e dusmanul cel mai de temut, si cand dragostea vorbeste parca tot Pamantu'i mut!

♥ SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replik mea !

♥ Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești,de fapt?"

♥ Poate pentru o clipă și tu ai fost fericit,dar eu ți.am mai zis frate că totu` are și-un sfârșit.

♥ Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista?Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten?Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta?Daca nu ma interesezi •Te urasc?mi-ai dat motive •Falsa?Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR dati Copy←♥→

♥ Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

N`o sa-ti dai seama .niciodata cu adevarat . .
O persoana draga pentru tine ce`a`nsemnat !
Decat dupa ce o pierzi . ea a plecat .
Te`a lasat sa te gandesti .la ceea ce`ai aruncat
Ai dat cu piciorul .atunci cand ea te-a rugat . .
Desi traiai un vis frumos .l`ai ignorat
Acum e prea tarziu sa repari ce ai stricat !
Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat !
Oricum ea ramane in suflet .urata .sau iubita . .
Ii faci loc acolo .ca sigur merita

Desi mi-e dor eu te resping. Desi te vreau nu te ating. Desi-mi vb, eu nu te ascult. Tu ma iubesti, eu te alung.

Dabea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

"Nu mA cuNosti ___ sPui cA SuNt fitsSOaSa ___t3 aScUlT aT3nTa sI iTi sPuN: `cHiaR Cr3Zi cA iMi pAsA?`"

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit,Insa e prea tarziu, dati seama c-ai gresit,Iubirea pentru tine era un fel de joc usor,Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca d0r.

Vrei sa schimbi ceva,e bine sa incepi cu tine, Afla ce-ti doresti si n-asculta de nimeni Intrebari gresite duc la raspunsuri false Decizii proaste duc la decizii si mai proaste.

Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

Fara dragoste suntem orfani de toate fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!

D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem 2 maini sa tinem 2 ochi sa vedem 2 urechi sa auzim dar de cene-a dat o sg inima? Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi din nou nodul ramane…

Sa nu crezi ca poti stabili cursul iubirii caci ea daca te considera vrednic iti va indrepta ea cursul!…

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti nu inimi pentru ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat.

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

A te indragosti este atunci cand ea adoarme in bratele tale si se trezeste in visele tale!

Iubirea e un cantec ce toti il canta des dar nu la toti el are acelasi inteles.

De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde .

Daca vreodata iubirea te va lua pe aripa ei…nu o alunga! caci vei regreta…!

Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte…

Nu incerca sa gasesti iubirea absoluta pentru ca nu exista. Totul este relativ pe lumea asta pana si iubirea…

O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara.

Pierduta lucire din raza de luna frumoasa mea umbra nebuna frumoasa lumina scapata din stele cazuta-i din noapte in visele mele…

Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda.

Cand iubirea acel puf de papadie ce vine mereu si pleaca cu primul fir de vant va trece si pe la poarta ta atunci vei sti ca m-ai intalnit…

Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume; cel mai trist lucru este sa suferi din iubire…

Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!

Dragostea sau Iubirea este un giuvaer de mare pret dat in dar fiecarei fiinte umane. Daca l-ai pierdut viata ta nu mai are nici un sens…

Dragostea… darul cel mai de pret al omenirii… traim pentru dragoste… pentru o felie de iubire…

Cand amintirea iubirii iti da fiori sa stii ca este un gand de-al meu trimis spre tine… pentru a te ajuta sa adormi cu mine in gand!

Dragostea e ca o stafie. Multi vorbesc despre ea dar putini o vad intr-adevar.

-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

-As fi renuntat la tot pentru tine !Tu ai renuntat la tot,dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prost

-Vorbeşte mult , e stresantă , râde întruna şi fără motiv . Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi .

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu !

-Iubitu' meu se respecta .are langa el blonda perfecta(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna,stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el , sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

-Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !

- Si totusi esti chiar tu,cel care imi reda zambetul ;x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye ! "

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free? ;x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi .

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt

-Am sa incerc,dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic . Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.

--Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

-O vrei asa cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

--C*aie mai tii minte cand visam si desenam "I Love you" pe trotuar?

-El e singurul ce poate ,sa'mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate !

-spune`mi cum ma faci , cum de ma atragi ;x . vrei sa te vreau , de fapt imi placi

--stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu...cea mai importanta fata

-Erai cu mine in bratze cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna

-Are o aura ce te`atrage, Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace .

-Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

-Nu o lasa sa plece,tu o iubesti si ea te iubeste

-Iubesc din nou,zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

-Si tot astept dupa tine,astept sa vezi cat de mult tin la tine

-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu .

nu dau gurita orikui la multi le pun pofta in kui...nu sunt ca orikare fata ce se lasa saruta

precum fiecare frunza are umbra sa asa si fiecare om are perechea sa

ah ce mama am avut ce frumoasa m-a facut caci pentru. gurita mea un baiat si-ar da viata, eu sunt fata de la tara si sunt rea din calea-fara...Sunt frumoasa si cu bani si sunt chiar mica de ani.Nu dau gurita oriciu la multi le pun pofta-n cui,nu sunt ca oricare fata ce se lasa sarutata.Asa eu is mindra rau,multi roesc in jurul meu.vrea baiat frumos,pe plac dar nu sarac ci bogat...

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mie dor de tine (((

cind iubesti simti ca traiesti

Я задыхаюсь от любви своей... (imi place enorm are un inteles superb )

Ochii care nu se vad se uita...((

Taina existentei umane nu sta in a trai ci a sti pentru ce traiesti...)))))))))))))))

Dragostea s-a nascut prin femeie sau Femeia s-a nascut din Dragoste?

Ochisorii mei caprui,fura inima oricui daca o fura si pe a ta no sa fie vina mea!

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima, ti se goleste creierul….

__Doar Privirea Ta Imi Alina Inima..._)))

rivind soarele si luna ,

Ochi tai d-un albastru fin

Zilele trec ,pe rand se duc toate

Doar cu dragostea ta m-alin

Fulgerand acea sclipire,

Ce imi intra in sufletu-mi plin cu venin

Privind ochi tai albastri

Doar cu dragostea ta m-alin...

Las'o sa cada, sa se raneasca,sa planga, sa simta ca traieste Caci stii mai bine ca oricine, ca tot ea, intr'un sfarsit, mereu se ridica si zambeste!

Cu indiferenta ta mai facut mai tare,incet,incet calc pe urmele tale.stiu ca nu-ti convine dar acum vezi si tu ca INDIFERENTZA doare

Teoretic,ma iubesti,practic,ma adori!:X

Hai ofera lumii zambetul ce-l ADORA, Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura!;)

Azi`noapte am citit in stelee, Si in gandurilee melee,O poveste de iubiree, K eram doar eu cu tinee:X:X

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu m-a mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimi:(

Ma uit la chipul tau pervers si iti spun ultimul meu vers "Adio" ! roata se va intoarce si invers!Hai mars Mi-e scarba de caracteru tau! ;)

Ia`ma de aici si fugi cu minee,fugi cu mineee,Unde vrei vreii tuuuuu.Numai sa stiu ca sunt cu tineee,Numaiii cu tineee:X:X:))

Nu pUne-n pRaCtiCa Ce te iNvaTa-n ScOaLa O taRfa didaCtiCa!

Teai intalnit cu viata si ai intrebato de ce-i tarfa? Ti-a raspuns ma confunzi,eu sunt lichidul tau din sticla Eu sunt fumul care iese dintr-o tigara aprinsa Sau sunt blonda care tipa cu lumina stinsa

Vorbele n-au valoare, faptele conteaza! Smecherii se cunosc, nu se inventeaza Bulangii ma streseaza, cand abereaza Sa vedem ce poti, vorbele nu ma impresioneaza

Hai ofera lumii zambetul ce-l adora Ofera tuturor timpul ce el ti-l fura Incearca cu timpul sa-ti gasesti pacea Ca-ci nu e ultimul si nici primul` in viata ta

Nu vreau sa mai stiu cine esti Nu vreau sa mai stiu cum zambesti Nu vreau sa te vad in fata mea Dispari din calea mea, din viata mea

Ai grija ce fata iti doresti / ca s`ar putea sa o patesti!;):))

tanana\:d/ Sa nu iubiti baieti vagaboanteeleee.vagaboanteleee va mananca zileleee\:d/:)))

Necunoscutii incep sa-mi devina prieteni si prietenii incep sa-mi devina necunoscuti

Ei se prefac ca ne iubesc,iar noi ne prefacem ca ii credem :X

par mai frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe;)

E usor sa te dai smecher,Da` e greu sa fii [;)]

Mai cunosc eu Niste Cazuri , s`ar putea sa ai Necazurii>>>

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult ,Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult;)

tu ai ochi misto,ea are buze,sunteti o caricatura buna sa ma amuzeee=)))

Vreau sa alerg,dar stau pe loc,ma simt nebuna,dar nu`s deloc,vorbesc cu mine dar nu m`aud,as vrea sa PLANG...dar totusi rad!

Fuck Ce Vreau Din Tine!;):)))

Ea isi dorea sa se-ntoarca. Mergand in locul unde s-au cunoscut, Isi aminteste de toate. Ea strange-n brate poza lui de demult Si-ar vrea sa-i fie aproape

Chiar de sufera si plange.vointza femeii invinge;)

Daca iubesti un om lasa-l liber.Daca se intoarce e al tau, daca nu, nu l-ai avut niciodata.[;)]

Arata bine dezbracata,dar e fata calculata care stie km si unde sa te faca, stie cand sa rada cand sa fie suparata, cand in ochi tai sa fie,SINGURA fata importanta!

chiar daca nu m-a mai vezi zambind,chiar daca ma vezi suferind,chiar daca nu intelegi cum s-a intamplat,adu'ti aminte ca tot ce'a fost a fost adevarat[;)]

Okii mei plang doar din vina ta,sa te mai vada o data ar vrea,Inima mea plange si ea,Nu`ti mai poate indura lipsa:|

Ma indeamna inima,sa ma retrag incet din viata ta :(

Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti [;)]

As zice ca stiu ca`ti place s`arati bine far` sa te dai de gol. Dar pozele tale si fundul tau sunt prea hard-coor[:X] [;)]

Daca plec, hai vii cu mine?" Nu, iti dau jet "Atunci, vrei sa raman cu tine?" Pai daca ramai tu plec eu;)"

Va venii timpul sa vorbim din nou.eu o sa rad de multe,iar tie o sa iti para rau:X

stiu.vad viata ca pe un joc, sunt pasionata mereu de PRIMUL LOC [ ;) ]

Ash vrea sa cred vraja ta;) Dar tot ce imi spui e bla bla bla decat sa ma tot vrajesti Mai bine imi spuii ca ma iubesti:X:X:))

Esti ultima jukrie din pomul de Craciun!;)

Te astept sa vi,tu nu vi,nu imi pare rau .Daca nu ajungi tu azi,ajunge altu'n locul tau:X

Stau si citesc o carte Poveste de iubire Cu 2 indragostiti Cum esti tu cu mine Povestea`i dureroasa Dar o citesc si plang Si lacrimile mele peste obraji imi curg:|

Visele de`ar prinde viata N`as avea lacrimi pe fata:|

[Cheama gab0rii s`0 aresteze ca e criminala][Simpla ei prezentza:p0ate fi fatala][:X]

Sa nu te superi daca nu castigi.K tie nu iti place ca sa te risti!;)

Eu SunT PrinTzZeSa Ta,Tu EjTy BaiaTu De CarTieR :X [ Stiu Ka Ma IuBeSti Dar SunT pe LocuL 2...Du-Te InaPoi,RaMai Cu BaieTzZii TaI]

Poarta-te frumos ca ea.E prea mica si nu stie ce vrea.Spunei DA cand ea sp NU.Cand zambeste,zambeste-i si u.Cand greseste nu o certa pentru ca'ai mica si ea si nu stie ce vrea...:X:X:X.

Ma`tzi vandut de cate ori atzi avut ocazia;)Eu nu va vand.Va dau pe degeaba;):))

Vagaboanta mica,Vagaboanta mare,Usor,usor te indrepti,spre,Vagaboanta cea mai tare;) :))...cu dediktie:))

Poate viata mea e un film desprins din realitate ,in care am dreptul sa`mi aleg finalul si pot sterge orice replica nu`mi place , dar pacat ca nu pot trage mai multe duble:|

e De ce pleci capul si fumezi si daca iti spunDaca iti spun "schimba-te" te indepartezi Si iar ma lasi in suspans, sunt in continuu balans Si iar ma lasi singura, mai bine plec ... uita`ma!

din doua cuvinte mai facut sa te tin minte :X!

Nu vreau poveste d`amor,Povestile sunt triste si dor,Vreau sa fim impreuna,sub soare si luna,doar noi sa stim ca ne iubim[:X]

---Il vad,ii zambesc,dar nu pot sa'i spun tot ce gandesc :)ce imi trece prin mintee,e un gand ce nu`i cuminteee;)):))

~*~Sunt Aici Ca Sa Te Amagesc Cu Prezenta Si Sa Te Ignor Cu Indiferenta.~*~

"Sunt dOar O mica printsesa, Intr`O lume perversa , Stiu ce`tsi place, Ce nu`tsi place ,Ce vrei, Si ce nu vrei ,Dar asa imi place mie ,Sa ma jOk cu nervii Tai!

Ma inveti ` cum sha ` plang ` ma inveti ` cum sha ` radd :x ma inveti ` sa ma bucur pentruu ceea ce sunt :x

Potzi sa ma urasti,nu te condamn...dar cand suntem fata in fata tu imi esti fan;)

fata desteapta saruta ,dar nu iubeste, asculta,dar nu crede, pleaca fara sa fie parasita si bine inteles ca se face iubita [:X]

http://statusuri-mess.ilive.ro/triste.php

As vrea sati marturisesc,K team iub si te besk,De'ar fi sa mor Si no sa ne mai intalnim.In groapa mea sa arunci un trandafir.Trz d tot cand tu ma vei uita,Toti mortii din mormant te vor striga,va plange intregul cimitir,Iub mea si mikul trandafir...

Subsemnata, eu adica, declar ca din accidentul de ciocnire pe care l-am avut cand te-am cunoscut, m-am ales cu inima franta si am ramas privind in gol. Ca urmare a acestui accident, m-am indragostit total si iremediabil de tine

Gandeste-te ca de mine lumea urat vorbeste.ma uraste.ma barfeste,nu baga in seama vorbe goale,piveste,EU sunt fata aia care TE IUBESTE

Olla Mi Amor,Stii ca te iubesc te doresc te ador, O zi fara tine daca nu te vad eu mor,Ia-ma`n brate porvafor :X:

Oriunde te'ai aflaa,Sti ca in inima mea numai e loc pentru altcineva !:x

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da' timpu' a trecut,s'au schimbat mai multe lucruri !

Ochii ei ascund secrete ca jurnalul unei fete

Orice mi-ai spune acum e in zadar,Iubirea ta imi lasa un gust amar

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti?

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Zâmbeste celui care te-a parasit ca sa nu creada ca-ti pare rau!

Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise,priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Mult timp a trecut,nimic nu s-a schimbat, La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Invata`sa plangi fara [lacrimi],sa gandesti cand ar trebui sa [plangi],sa [uitzi]si sa [ierti]prefacandu`the ca nu te [do0are]invata sa [iubesthi] si vei fi cel mai [TARE]

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

Suna-ma sau da-mi o veste de la tine sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

vreau s planG pentru` n0i sa imi cer iertare` in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are.

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa DumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi

Vorbeste Doamne cu moartea.Fa cumva si schimba-i krtea.Rupe pagina din ea,unde-i skrisa Andreea mea:X

Strange-o in bratze`! si când iti spune " lasa-ma " n-o face

Spune STOP cand te streseaza. Explica.i ca exagereaza. Nu intelege ? abereaza ? Spune.i PA si se calmeaza

Ai uitat cate-am facut eu pentru tine Nici macar cat m`ai mintit nu iti amintesti Cum crezi tu ca poti sa schimbi raul in bine, Cum poti sa spui acum ca ma iubesti ?

Dar a naiba in tine dragoste,ca te tii mereu numai d mine,tu esti pentru mine o pakoste si nu pot ca sa mai skp d tineeeee

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!:x

La poarta sufletului meu,nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! :x

iubesc un baiat,mare afemeiat,ma minte ca ma iubeste,dar cu alta se-ntalneste,ii baga in kp tampenii,il mananca,il arunca,ma minte in fata,dar c pot eu sa-i fac unui baiat afemeiat?!?!

inima mea nu ma minte,ea vorbeste sa m-alinte,eu ii spun cat te iubesc,ea imi da d inteles.ca tu nu esti pentru mine.esti doar amintirea viee!

te iubesc cu sufletul si inima,dar tu ti-ai ales p altcineva,nu mai stiu ce sa mai fac d al tau dor,da-mi un telefonnn

iesi cu ea mereu,va intalniti la greu,iar mie chiar nu-mi pasa,dar plang langa fereastra:((

2 vorbe,3 minciuni,asa faci mereu minuni,stai asa ca nu-i asa,azi stiu doar replik mea,sa nu incerci sa ma faci,ca te las cu una-n craci:)))

sa-mi dai un telefon din cand in cand,sau scrie-mi un msj macar un rand,sa uiti cat te-am iubit ar fi pakt,si cat am plans atunci cand ai plect:(

Am invatat sa suport,viata e grea,Dar nu suport un tradator,asta-i boala mea

Ramai cu mama ta,ramai cu tatal tau,te rog sa intelegi ca am suflet si euuu:|

Daca vreodata cerul se va crapa,Atunci si eu pe tine te voi ierta,Poate ca pana cand lumea se va sfarsi,Pacatul vietii tale il vei plati

nu ne-am vazut dar am vorbit,la telefon din cand in cand,eu te-auzeam mereu plangand,dar am crezut ca plangi asa ca-ti pare rau,si ca ti-e greu,dar tu plangeai de dorul meu

Ieri am zburat printre nori,Te-am pictat in culori,Si ti-am dat dragostea

iarna treke,vara vine,ma gandesc numai la tine,de ce sa nu ma gandesc?daca stiu ca te iubesc!

titanic titanic,vapor blestemat,la prima iubire,te-ai si scufundat

Cine zice ca nu-i pasa,cine te asteapta aksa?Te accepta cum esti tu,Cine te-a iertat d toate?Cine pentru tine poate,sa isi piarda sufletu?

'''Dintre toate m`a iubit mai mult decât`o lume`ntreaga, A stiut sa ierte si sa ma`nteleaga:x

Ma cauti,nu ma gasesti,te întrebi,nu primesti,ma strigi,asculti,astepti,cauti,un semn?!Un spirit,o lacrima,calc prin cioburile de veci,tu imi pui o piedica.

Eu voi fi langa tine atunci cand razi sau cand suspini, nu lasa lumea sa te-mpinga in pacat, prietenia dintre noi nu moare, deci nu s-a terminat :x

Dc ma mai cautzi acum?:)] Nu mi-ai zis tu sa'mi fac pa altu?

E Ca O Sora Pentru Mine :x sa-i Dea Domnu Numai Bine.Ca Niciodata N`am Sa Uit Ca Surorile Am Crescut

am noroc cu ochii mei,ca ti.e mare drag d ei,nu ma vei lasa vreodata,ca ei iti sunt viata toata,ai curaj cu mine sa iesi in lume si orice ar fi u ma vei iubi

Vreau sa`mi dai curaj sa zbOr,acOLo unde stiu ca pOt visa in cuLori, Vreau sa`mi dai curaj sa sper ,sa uit tOt ce`a fOst ieri

Acum canD repede trec minutele.ma rogi sa-ti spun ce nu ti'am ziS cu ziLeLe.riDica caPuL din pamaNt.priveste'ma'n oChi fara teama.creZi ca nu stiu cum e sa te doara.Stiu ce'nseamNa.

PeNtru Q nu imi dau seama ce cauti, ce vrei, ce gandesti. PT Q nici macar tu nu stii toate acestea. Pentru ca esti tu si nu altul...#.iNcet iNcet.se laSa prada visului

Cand zic gata pai chiar e gata!Sunt solutii,exista mereu altuu.uit trecut,uit timp pierdut,uit sentimente,uit tot!Nu vreau explicatii,mi se par cele mai penibile conversatii

Incep sa realizez cat de departe esti de mine caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta.ITI SIMT LIPSA IUBIRE!
Te iubesc ,nu te iubesc.stai putin sa ma gandesc,dar de ce sa ma gandesc.daca stiu ca te iubesc.:X:X:xfundita va rog

| Statusuri a răspuns:

Statusuri frumoase poti gasi pe http://statusuri-mass.blogspot.com/!