| Myku a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati cu ceva. daca stiti cum se pun acele intrebari pe facebook care daca vrea sa raspuna cineva da clic si bifeaza. Cel mai bun raspuns primeste funa si vot

Răspuns Câştigător
| ŞtefanaTCK a răspuns:

Pe pagina de ''Acasă'' a contului tău de Facebook sus langa ''Actualizează starea'' şi ''Adaugă fotografie/videoclip" este şi ''Întreabă''.
Acolo pui întrebarea, iar sub caseta pentru întrebare este ''Adaugă răspunsuri predefinite''. Acolo adaugi răspunsurile care trebuie bifate, apoi ''Postează''. happy

Have a nice day!

2 răspunsuri:
| LoLoBlue a răspuns:

Pai trebuie sa dai la Home\Acasa si vezi ca acolo unde postezi scrie Intreaba si dai acolo...de aici te descurci.

| Bobo31 a răspuns:

Buna!
Deci acolo unde iti scrii starea iti apare asa:
- Actualizează starea
-Adaugă fotografie/videoclip
-Întreabă
Dai clik pe ultima ''Întreabă''
Acolo iti apare un dreptunghi...
Acolo scrii intrebarea. Dupa dai enter si iti apare un sa pui continutul pentru prieteni sa raspunda la intrebare.
- Sper ca te-am ajutat.
- Bafta multa.
- Funda? puppy dog eyes