| AndrutzSsa a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri mai deosebite! love struck Descrieri pentru hi5 cat mai frumoase si cat mai multe. Funda. Scz pentru categorie puppy dog eyes

1 răspuns:
| theGirls a răspuns:

Hello kiss „ fumez clipe ca si cand as fuma sentimente " „ Vreau sa fim din nou, la fel cum am fost, si iti jur ca no sa-ti mai gresesc " ( trecem si la altceva laughing ) „ As vrea sa ma aflu intinsa pe tine, sa iti simt prezentza tha fina in kilotzeii mei lycra, sa imi infing mainile adank in uh, dar nu te hasesc nisip afurisit " laughing „ azi am vazut ceva frumos in vitrina unui magazin, ceva sexy, adorabil, am vrut sa til cumpar pana cand am realizat ca e reflexia meah " laughing kiss ( hai si ceva triste sad ) „ Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi " „ Timpu fara tine ma omoara, plecarea tha neasteptata a inceput sa doara " sad „ Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata tha, lacrimile te vor impiedika sa vezi stelele " love struck „ Sa stii ca te iert. nu vreau sa te astept, si chiar d ma doare, iubirea-i mai tare " love struck pa-pa kiss kiss