| anonim_4396 a întrebat:

Vreau statusuri multe si deosebite love struck [nu conteaza de care]
Dau funda pentru cele mai frumoase >8-!

Răspuns Câştigător
| looolliika a răspuns:

1. Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!
2. O gãinã avea 2 picioare in special stângu`!
3. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!
4. Bate si ti se v-a deschide… proces penal!
5. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
6. Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte…
7. Dragostea este singurul joc care se joaca in 2 si ambii casiga...
8.Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!
9.Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…
10. Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit.
11. E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
12. Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…
13.Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
14.Munca nu a omorat niciodata pe nimeni, dar de ce sa risti?
15.Vad o aratare cu mecla de cersetoare, intre tate are par, din urechi ii curge zar, si se-a propie mirata transpirand un sos de ceapa.

Sper sa-ti fie de folos happy

1 răspuns:
| MalikBitch a răspuns:

1. Evita sa crezi ca viata e trista.
2.It's nice to be imortant but it's more important to be nice(e dragut sa fii importand dar e mai important sa fii dreagut)
3. Daca viata iti da 1000 de motive sa fii trist, da-i tu 1001 de motive sa zambesti.