| Corina_7356 a întrebat:

Buna vreaun sa imki cer scuze pentru intrebarea,, caut gagic"etc dar nu eu am pus-o tot intra un prost pe contul meu si pune intrebari stupide in plus nu am 10 ani si chiar daca as avea cum ati zis unii dintre voi ca e deb invatat uuitativa la informatiile contului meu sa vedeti cati ani am bye

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Tsi-au murit laudatorii?
http://www.youtube.com/watch?v=ZGlSpriAs0k
uite-l pe asta, vezi daca iti place;)

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ne intereseaza cine intra pe contul tau. daca ai fii mare, ti-ai da seama ca trebuie sa-tsi schimbi parola happy

| Marynna a răspuns:

Tu la 10 ani cauti ''gagic''? pentru ce? ca sa va jucati impreuna cu papusile? la 10 ani ar trebui sa te joci, sa inveti pentru scoala nu sa iti cauti prieten

| GuessWho_8607 a răspuns:

Daca e asa cum spui tu...stai linistita, se mai intampla. In fine, schimba-ti si tu parola! pa pa

| FaraNume_7993 a răspuns:

10 ani?rolling on the floor
PUne mana pe carti si lasa baietii in pace(mai astepata sa cresti)laughing
laughingpa

| winchesters a răspuns:

La 10 ani vrei prieten? eu la varsta aia eram ocupta cu scl.

| Andraanda a răspuns:

10 aniii?rolling on the floor)
fata vezitzi de invatatura si lasa baietii ca ai vreme ink 90 de ani laughing

| bd a răspuns:

Tu copila laughing ce vrei sa faci la 10 ani cu un "gagic"? sa va tineti de mana prin parc? btw. asta nu e site de matrimoniale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10 ani ma jucam cu papusi invatam pune mana si invata lasa gagiki la varsta asta fato ...vezi cum iti sta cu o carte daca va potrivtilaughing)