| Biankaa a întrebat:

Buna love struck mie imi place de un baiat el se uita dupa mine se uita mereu in ochi mei. cand se uita la mine si zambeste. nu stiu daca ma place. voi ce ziceti? :*

Răspuns Câştigător
| Stefania a răspuns:

Buna! Din momentul din care te priveste in ochi este foarte bine, asta este un semn de incredere si respecthappy, se uita mereu la tine...hmmm...nu stiu ce sa iti spunthinking pare cam curios baiatusmug. Te place, asta "deocamdata". Pe viitor poate ducela o dragoste adevaratawinking, poate fi o adevarata povestewinkingsi nu doar atat, poate si mai mult; De iubire nu cred ca poate si vorba, dar nu se stie niciodatahappyviitorul este foarte interesant si suntem cu totii foarte curiosi de el si de astase numse viitor (nu stii ce iti aduce viitorul)winking. Ai incrdere in tine si incearca sa-l mai ignori din can in candwinking. Poate asa face el primul passmug. Succeskiss >:d

6 răspunsuri:
| Macho a răspuns:

Te place, te place!

| RGK a răspuns:

Fetele si cu ignoratul astalaughing.
Daca il placi pe un baiat mult si astepti sa faca el primul pas, dar se baga alta in seama cu el si "il fura", ce te faci?happy

| Pijamale a răspuns:

Sa fim seriosi, asta e doar imaginatia ta.pentru ca l placi atat d mult incat vezi lucruri care nu sunt. orice cuvant sau gest de al lui il iei imediat si l interpretezi cum ti ar conveni tie. si daca se uita la tine ce? rolling eyes daca i-ai fi placut, pana acum se intamplau multe.
incearca si tu sa iei lucrurile asa cum sunt, nu cum ai vrea tu sa fiehappy

| Biankaa explică:

Ms de rasp :* si pijamale poathe are dreptatehee hee dar el e genu mai timid si naa. pana face primul pas big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I placi cum sa nu

| Gaby_7325 a răspuns:

Te place cu siguranta!