| euuuufata a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu si eu daca un baiat ma place imi face din ochi, se uita la mine cand ma vede cateodata mai si zambeste inseamna ca ma place? dau funda;

Răspuns Câştigător
| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Cand te place cu adevarat te pune pe tine mai presus decat el! asta e dragoste reala, in rest ce face el cu tine se numeste frirt!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te place te scoate în oraș, stă cu tine de vorbă, te invită la o plimbare prin parc sau Mall, etc.
Pa, pa.

| Merry24 a răspuns:

Nu,inseamna ca face misto de tine.

| AndradaE a răspuns:

Probabil te simpatizeaza, comunicati mai mult si poate iese ceva. happy