| oliversmoker a întrebat:

Acum 4 zile mi-am inceput viata sexuala, de atunci in fiecare zi imi mai curg cateva picaturi de sange. Prima data am crezut ca este normal 1-2 zile, dar inca nu se opreste. Este normal? Ciclu trebuie sa imi vina peste 8 zile.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este normal.

| Alcyon a răspuns:

Eu zic sa mergi la ginecolog. Nu mi se pare normal sa mai ai sangerari la 4 zile de la contact. Poate fi vorba de o rana, de o BTS etc. Cel mai bine e sa te duci la medic. Cu ocazia asta o sa te informezi cu privire la metode de contraceptie si-o sa faci analizele pe care orice femeie trebuie sa le faca.