| lovemyshare a întrebat:

Buna de un an de zile mi am inceput viata sexuala dar nici o data nu mi-a curs sange nici prima data

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Ai himenul elastic se rupe mai greu iar in cazul tau se va rupe definit atunci cand ai sa dai nastere la un bebe.

5 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Ai doua raspunsuri care coincid cu al meu..himen elastic se va rupe la un moment dat..nu asta e important..important e sa faci ce simti cand simti si cu cine simti si sa fii pregatita sa iti asumi responsabilitati pentru decizii

| babyalexa a răspuns:

Himenul este elastic, deci se poate rupe mai greu.Sunt femei la care nu se rupe.Stai linistita, ca nu este nici o problema.

| roxaa15 a răspuns:

Stai linistita poate a curs dar foarte putin insesizabil, sau poate ai himen elastic, sau poate s-a rupt fara ca sa-ti dai seama in urma unui sport( sfoara de ex)

| RaduDuce a răspuns:

Ma incearca odata

| Laviniax a răspuns:

Sunt 2 moduri, ori ai himenul prea elastic si se rupe mai greu, ori s-a rupt himenul fara ca sa stii cum, himenul nu se pierde numai prin sex, cunosc eu unele persoane carora li s-a rupt himenul fiind virgine.