| StateIrlandezu a întrebat:

Am 18 ani si in loc sa am fantezii cu fete de varsta mea am fantezii cu femei de peste 37 de ani. Este ceva normal? Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Yeee... MILF laughing
Stai liniștit, e normal. Și eu am avut obsesia asta pe la 18-20 ani.

4 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da este normal. Nu ești singura persoana are prefera femeile mature.

| alina2k18 a răspuns:

E normal, sunt multi baieti de au fantezii din astea cu MILF swinking

| mentholinks a răspuns:

De la filmele porno.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate sa fie si ceva normal, multi barbati se simt mai atrasi de femei mult mai mari ca ei, cum si multe femei se simt atrase de barbati mai tineri.