| Danielusel a întrebat:

Buna ziua, am o erecție matinala deosebita iar când îi cer soției sa facem dragoste ea mă refuza și așa apelez la masturbare. E corect sau ar trebui sa o duc la un sexolog sa i explice cum sta treabă.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu esti capabil sa fii dragut cu ea si sa-i oferi un preludiu bun, toate femeile refuza cand sari pe ele doar ca sa-ti satisfaci organul.
Poate ar trebui sa mergi tu la sexolog, sa-ti explice acela ce nu faci corect si nu ai habar, ca femeia sa faca cu placere sex cu tine, fiind ea care sa astepte cu nerabdare acel moment de sexuiala.
Nici o femeie nu refuza sexul cand stie ca barbatul ala stie si poate sa o satisfaca, dar cand este o partida de sex patetica, intotdeauna va gasi scuze si va fugi de asa ceva.

| Danielusel explică (pentru Violleta2022):

Sunt foarte drăguț cu ea, și preludiu ii pot oferi și o ora înainte dar nu înțeleg de ce nu mă mai vrea in pat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Danielusel):

Nu alerga pe forumuri pentru a afla ceea ce numai femeia ta iti poate spune, deschide discutia si rezolvati problema, ca numai acasa, unul in fata celuilalt, puteti spune lucurilor pe nume si poti afla adevarul, chiar daca este rusinos sau trist, dar trebuie spus intotdeuna adevarul.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ea refuza, tu, insista sa faceți sex. Cu timpul ea cedează și veți face sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De când femeia sau o fată trebuie supusă obligat să întrețină relații sexuale (sanki)(dragoste) o bogăție voi bolnavi dracu obsedati de sex dacă femeia ta soția ta îți spună nu pai nu va bolnavule ce dracu ai? Lasă femeia sa fie femeie nu jucăria ta sexuală. când o femeie îți spună când o fată îți spune că nu vrea sa întrețină relații sexuale cu tine păi nu este nu lași femea in pace lasi fata in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexologul ce să facă mă? Ești timpit? ce s facă săi de in rețetă ore scrisă de mână săi spună se culce cu tine poate femeia are o proeblă de sănătate sau are ceva pe inimă și suflet ei tu de când doar la futaia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă femeia in pace bolanvi mintali frustrați sexuali

| Miruna333 a răspuns:

Dar cu ea ai discutat? Oare de ce te refuza? In spatele unui refuz, e intotdeauna un motiv