| utilizator11nou a întrebat:

Buna ziua am o problema si nu stiu ce sa fac, sunt foarte speriat. Joi seara am fost la o fata acasa si dupa cateva discutii am avut ocazia sa intretin relatii sexuale cu ea, dar nu am facut nimic, in schimb am introdus mana la ea in vagin, degetele de fapt nu mana si s-a frecat ea de penisul meu, altceva nu am facut nimic, Dar inainte de a merge m-am masturbat acasa si cel mai mult probabil mi-am patat mana cu sperma, nu in totalitate dar mi-am patat-o si spre rusinea mea am uitat sa ma spal pe mana. Timpul de cand mi-am m-am masturbat si pana sa ajung sa introduc mana in vagin a fost de cateva ore, timp in care am mai stat prin casa am mai atins si alte lucruri cred ca am si dormit un pic, am lucrat pe laptop si am umblat pana sa ajuns la ea si pe afara vreo o ora aproximativ, metinez ca afara era frig.Se poate sa iasa naspa in urma faptului ca am introdus in vaginul ei mana mea? Astept va rog un raspuns.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de a-i provoca o eventuala infectie strict vaginala, sau una urogenitala nu se poate intampla nimic altceva. Data viitoare incearca sa-ti speli bine mainile si penisul inainte de a incepe sa practicati jocuri cu tenta sexuala. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Dupa atata timp cat ai spus tu, spermatozoizii au murit si nu mai sunt capabil pentru a da nastere la o sarcina. Deci, nu poate sa fie insarcinata.

| minrest a răspuns:

Intrebarea ta nu e verosimila, nu ai cum sa nu te speli de ceva lipicios, si nu ai cum nici sa uiti, fiindca il simti pe piele. Faptul ca simti o placere intreband asta nu prea e semn bun.

| Felys a răspuns:

Cum naiba sa nu te speli pe maini dupa asa ceva, cum naiba sa ii bagi mana fetii acolo fiind jegos pe maini dupa ce ai pus mana peste tot, chiar sunteti cu capul mai copii, va mai mirati ca va apar tot felul de iritatii si boli, nu va intereseaza deloc igiena personala si mai imbolnaviti si pe altii cu nepasarea voastra

| kandaraki a răspuns:

Mda )) prosti mai sunt pe lumea asta. poti sa ii produci fetei o infectie incat sa aiba ea mari probleme.

| AliceNeye a răspuns:

Nu, nu se va intampla nimic happy
Data viitoare, ai grija cu igiena, mai ales daca o introduci in vagin!