| CasaFostar a întrebat:

am o saptamana de cand mi-am facut o prietena, iei ii place sa fim mai mult afara, eu cand ii spun daca vrea sa mergem la o plimbare nu ca vrea sa stea... Nu stiu ce sa fac adica ii place mai mult compania celorlati decat a mea... sad
P.S Daca ma puteti ajuta fiti sinceri va rog

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ea vrea sa fie cu toti prietenii,tu vrei sa fii numai cu ea.
Probabil,vrea sa fie populara si/sau se distreaza mai bine cu toata lumea,decat numai cu tine...
Mai exista varianta in care ea e timida si ii e rusine sau se panicheaza la ideea ca ati putea fi singuri, doar voi doi.
Afla care e adevarul, vezi daca e timida sau vrea sa fie populara si, daca vrea sa fie mereu in centrul atentiei si are nevoie de public, cauta o alta fata.
DOAR pentru tine.

| neutrino a răspuns:

Si in aceste conditii de unde stii tu ca ea este prietena (numai a) ta?

| cristimihailov a răspuns:

Si de ce nu o schimbi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i accepti si pe ceilalti sa iasa cu voi, poate ca o plictiseste iesitul in doi.

| Milliana a răspuns:

Poate pur si simplu nu ii place sa mearga la plimbari laughing.La un moment dat o sa iasa ea nu iti face grijwinking