| PrInT3saMiSt3rl0asA a întrebat:

CEAO TPU as vrea sa va inrteb ceva dar sa fiti sinceri [mie imi place de un baiat din clasa 6 dar el umbla cu mai multe fete nu stiu sigur cu cate mi-a zis o colega si imi place ffffff mult de el dar o prietena de-a mea ii impreuna cu el si ea e cam uratica sa fiu sincera (e urata de tot) si vreau sa ma ajutati sa-mi dati idei cum sa-i despart] mrs mult pupici :* :* a am uitat sa spun dau fundapt raspunsu folositor

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrInT3saMiSt3rl0asA explică:

Ask eu cam am o problema cu voi nu imi dai raspunsuri bune inteles si ori cum nu mai dau funda pentru ca mi-am rezolvat problema.

| maria678 a răspuns:

Am nimerit si eu in astfel de situatii dar fate si tu mai mindra pe linga el, fa asa ca sa nimeariti doar voi doi si intreaba-l despre cei palace lui asculta cu interes si zimbestei si incurajeazal la intimplari grele