| gelosul a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru linistea prietenei mele.Ne iubim foarte mult si am decis sa face petting mai bine zis heavy petting.
Intrebarea e: daca doar ne-am frecat organele genitale e vreo sansa sa fi ramas insarcinata?
PS":e virgina, are 17 ani, eu 18, nu am ejaculat ca atunci cand simt ca trebuie ma opresc si nici lichid pre-ejaculator nu aveam ca de fiecare data cand am verificat penisul era uscat...so care sunt sansele avand in vedere ca penetrare nu a existat!

9 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Nu sunt sanse sa fi ramas insarcinata prietena ta. Vezi totusi ca heavy petting-ul poate duce la iritatii zonale sau boli cu transmitere sexuala. Be careful.

| andradat a răspuns:

Nu puteti pur si simplu sa faceti sex? Decat sa stati amandoi ca ratatii sa va frecati organele genitale laughing))) doaaamne a innebunit lumea.
Mai era una care vroia sa ramana virgina si ii baga zilnic prietenu degetu in vagin. Asta nu e virginitate, chit ca nu ai patruns in ea.winking
E ca si cum ti'ai lua'o in fund si vaai, ramai virgina

| marsy a răspuns:

Nici o shansa nu exista fara ejacuare. sau penetrare! Informati-va pentru o viata mai ushoara si mai mlta siguranta...

| fender92 a răspuns:

Stai linistit.nu s-a intamplat nimic. big grin fundita?

| chucky_8545 a răspuns:

Nuu.

| consuelo12 a răspuns:

Pai cit timp nu ai ejaculat, nu sunt sanse sa ramas prietena ta insarcinata, cu atit mai mult ca e virginawinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 18 si pui astfel de intrebari? cum sa ramana insarcinata daca o freci la p**da? huh? sunt sanse de 0%. Ia si u cartea de anatomie si reproducere umana si mai citeste. Ai 18 ani si nu stii nimic. Esti aiurea.

| Pixie_6145 a răspuns:

Nooo wayyy. E imposibil draga! Spune-i prietenei tale sa nu isi mai faca atatea griji aiureaa...

| gelosul explică:

Draga mea eu stiu ca nu poate si i-am explicat de n ori dar nu intelege, este ea mai fricoasa si de aia am intrebat ca sa ii arat ce zice lumea... oricum mersi de raspunshappy

Si stiu destule la 18 ani stai linistitawinking