| Sgg a întrebat:

Am un telefon sony ericsson xperia arc s.Am fost sa mi-l foliez iar baiatul de acolo a spus ca vede un contur minuscul ce pare a fi o folie, dar daca este o folie este prea bine lipita. El nu a reusit sa o scoata cu metoda lui (a spus ca daca vreau sa ma risc sa o dizlipesc cu un cater sau o lama de ras). Acasa am observat si eu conturul minuscul.Precizez ca telefounul este luat SH. Ce credeti ar putea fi vorba de o folie?

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

O contactez pe mama omida care sa ma transpuna in mintea ta sa vad cu ochii tai si revin cu un raspuns. Daca nu revin inseamna ca mama omida n-a putut face transferul.

| Sgg explică:

Am dat destule detalii.Am cerut o parere nu o ironie.