| 354 a întrebat:

de ce oamenii buni sunt luati drept prosti? de ce nu stim sa apreciem iubirea adevarata, si o lasam sa plece de langa noi, si dupaceea ne dorim sa o recuperam dar este prea tarziu? si mai ales de ce pentru unii oamenii nu exista fericire?

Răspuns Câştigător
| Chrisstine a răspuns:

Adevarat.si mie mi s-a intamplat.l-am lasat sa plece pentru un "altu"straight facesi abia apoi realizezi...da numai poti face nimic!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru mine nu exista iubire dar asta nu inseamna ca nu exista fericire in viata mea. Eu ma voi simti mult mai bine atunci cand voi lucra acolo unde imi doresc apoi restul vine in timp (masina, modificari in casa, etc. numai ca nu vreau sa aud de chefuri si relatii; nu-s interesat in asa ceva). Lumea buna e luata de proasta pentru ca cei care au invidie si sunt dusmani isi creeaza o mentalitate de prost gust in cap cu luatul de prost.

| mgtow a răspuns:

Pentru cei care nu exista fericire e din cauza ca ei atrag tot amarul in viata lor si sunt pesimisti, exista 4 categorii de persoane (pesimiste, realiste, realisti-optimisti si optimiste) cei pesimisti se gandesc numai la esecuri in viata si au parte numai de probleme. Cei realisti-optimisti au parte si de rele si de bune iar cei optimisti care stiu ce vor de la viata fara sa bage in seama vorba dusmanului si a gurilor cu ganduri rele au tot ce isi doresc.

| elasexygagica a răspuns:

Draguta sunt atatia baieti bunoci in lumea asta, dale dracul de relatii serioase, distreazate cat mai poti ca pe urma vei regretalove struck

| John19 a răspuns (pentru elasexygagica):

elasexygagica asculta: Justin Bieber - That Should Be Me (Official Music Video

Cred ca de la asta ti se trage! rolling on the floor

| John19 a răspuns:

Pt k sunteti proaste, pentru ca nu stiti s faceti compromisuri, credeti ca alergand dupa altu care vi s pare voua k arata mai bine, sau are mai multe d oferit va face mai fericite...d-astea...dar in general pentru ca sunteti proaste happy

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru John19):

Scuze ca te corectezwinking
tu ai fost cumva jignit? NU. atunci nu jigni.
Asa cum sunt fete mai blegutze asa sunt si baieti mai blegutziwinking
in toata lumea exista pers bune si rele. blegutze.destepte.etcwinking
Deci Fara jignirihappy
Fara supararewinking