| baiatcuproblemelacuc a întrebat:

Bună ziua!

De curând am întreținut un act sexual alături de draga mea iubită. Totul a decurs cum trebuie până când în timpul unui sex oral îmi spune cu gura jumate plină „îți curge sânge". Din ce am observat, după 5 ani de relații sexuale, abia acum a început să se rupă ața. Știți vreo soluție, în afară de urolog, prin care să scap mai repede de această mică „problemă"? Mulțumesc, dau fundă!

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonim5695 a răspuns:

Nu e normal sa se rupa, insa sunt baieti la care li se rupe. Nu e nimic grav, tratateaza ca pe orice rana, pune ceva acolo si intrerupe activitatea sexuala de orice fel pana se vindeca

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu vrei la urolog... un alt medic care te-ar putea ajuta, este chirurgul!

| CIaudiu a răspuns:

Bea cateva pahare de tuica si taie-o cu cutterul.

| mi25 a răspuns:

Cata prostie la Jassmina. Ea se pricepe si la probleme barbatesti. Ce sa cauti la chirurg? Daca s-ar duce la chirurg toti barbatii (baietii) carora li se rupe ata n-ar mai fi loc de alte operatii.laughing Asculta-l pe Anonim5695.

| mi25 a răspuns:

Ba da, ata se poate rupe: complet sau partial. La unii nu se rupe.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Ai de capul meu asta i nasol

| Anonim5695 a răspuns (pentru mi25):

La majoritatea nu se rupe. Ai inversat. Refuza sa raspunzi la intrebari la care nu esti sigura, pentru ca dezimformezi.

| mi25 a răspuns (pentru Anonim5695):

De unde ai dedus ca dezinformez? Am spus eu ca sunt mai multi carora li se rupe?
Nu am dat peste o asemenea statistica. In anii mai vechi se spunea ca se rupe la majoritatea, de curand am citit o afirmatie medicala ca este invers.

| Anonim5695 a răspuns (pentru mi25):

Dezinformezi pentru ca raspunzi la intrebari la care nu cunosti raspunsul corect

| mi25 a răspuns (pentru Anonim5695):

Arata-mi unde scrie ce spui tu!

| mi25 a răspuns (pentru Anonim5695):

Eu nu am spus ca sunt mai multi din aia sau din ceilalti. Am pus ca la unii nu se rupe. Doar atat. Si cu asta am terminat discutia cu tine pe acest subiect.