| Daviddddd a întrebat:

ieri am intretinut relatii sexuale cu prietena mea si la sfarsitul actului ne-am hotarat sa ma termin anal.
Zis si facut, introdus incep sa ejaculez si la un momentdat aluneca (nu stiu unde, n-am simtit nici eu nici prietenamea)
Tin sa mentionez ca ea este pe ciclu.
Vreau sa va intreb, fiind pe ciclu si chiar daca am ejaculat o parte mica in ea, ar putea ramane gravida?
Are greturi de-atunci si o doare burta...
Multumesc, funda.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Deci aluneca si tu nu stii unde. asta e ok. dar ea nu stie unde? asta cum vine? e nesimtita/larga cat o piscina sau cum?

nu vreau sa fiu rau, dar cum naiba aluneca o *** in tine si nu stii unde? zi si mie sa nu mor prost.

| corbulalbrosu a răspuns:

In perioada zilelor de menstruatie chiar daca sperma patrunde, ajunge in vagin, probabilitatea de a se forma o sarcina in prima zi de menstruatie este 0 (zero), adica IMPOSIBILA de a se produce, iar in zilele urmatoare de menstruatie adica in zilele a 2-5-a probabilitatea este de maxim 3-5%. In situatia descrisa se poate aprecia ca este de domeniul fantasticului sa se poata produce o sarcina. Sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada menstruatiei, sansele de a ramane gravida sunt zero.

| Congelator a răspuns:

O sa avem un nepotel