| VR26 a întrebat:

am si eu o problema. nu mai simt cind ejaculez. pina acum nu am avut asa probleme, asta se intimpla de vreo 4-5 zile.ne masturbam cu prietena mea, si nu am simtit cand am ejaculat. Asa de 2 ori,(mentionez ca nu am avut relatii sexuale nici inainte nici dupa masturbare)A doua zi, cand am avut relatii sexuale, eu am ejaculat si la fel nu am simtit! ajutati`ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Outspoken2 a răspuns:

Probabil prima data, te-ai masturbat de prea multe ori ceea ce nu este bine mental deoarece este de ajuns sa te masturbezi odata si sa ejaculezi caci vei simti nevoia sa o mai faci.Pur si simplu te-ai"supra solicitat"asta cerd eu.Este bine sa iei o pauza si dupa aceea sa revii si sa vezi daca simti.Masturbarea este pacat.Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoByTzU_3995 a răspuns:

Poi ba vere mai dai la laba laughing nu numai cu prietena tawinking