| Daalie a întrebat:

Buna ziua, in ultimul timp incep sa simt dezgust fata de iubita mea si nu doar fata de ea ci fata de orice persoana, și mai și simt că ar trebui să mă despart de ea. Ce ar trebui sa fac in situația asta?

Răspuns Câştigător
| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Starea ta, poate ascunde o depresie. O depresie pe ceva din trecutul tău sau al persoanei de lângă tine.
Fuga la un psiholog.
Dacă te menții în aceasta stare... Poți ajunge la psihoza

| Daalie explică (pentru WilliamQoilung2024):

Nu simt o depresie sau ceva de genul, pur și simplu am inceput sa simt dezgustul față de oricine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ai prbleme psihice serioase, fiindca esti dezgustat de tine insuti, ca sa fii dezgustat de toti/ altii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate e foate vag scris, tot tu trebuie sa apelezi asa la o introspectie pentru a-ti da seama ce s-a schimbat si de unde porneste acest dezgust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a întâmplat. frate? ce ai pățit? Dece sate despărți frate? de ce sa urâști niste oamenii nevoinți frate?

| Daalie explică (pentru anonim_4396):

Nu știu, de asta am nevoie de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ce vine frate atâta ură și dușmânie Pentru oamenii?