| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

ma intereseaza ceva, daca am facut un test de sarcina si mi-o dat ca am 2 linii, dupa am mai facut unul si mi-o dat 1 linie si dupa am facut si al 3 lea test si tot 2 lini mi-o dat, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca pe 2 dintre cele 3 teste de sarcina efectuate, s-au activat si au iesit in evidenta 2 liniute inseamna ca in urina testata exista hormonul de sarcina hCG, care este produs de catre o sarcina instalata in uter de circa 2 saptamani. Inseamna ca in mod cert esti insarcinata/gravida. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Draga Emanuel-Andrei din Dej, inseamna ca baietii nu pot fii "insarcinati"... poate doar cu prea multa prostie!