| Sal635 a întrebat:

Ma masturbam si am observat la capul penisului ca sangeram. E grav?
Mentionez ca ma masturbez zilnic timp de luna

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice sangerare indiferent de locul in care se produce, reprezinta un semnal de alarmare. Daca sangerarea amintita se va produce si in continuare, va trebui sa te prezinti la un cabinet de Urologie pentru a fi consultat de catre un cadru medical specializat. Sanatate!

| Roelly202 a răspuns:

De la prea multa masturbare, outele au ramas fara sperma, automat au inceput sa dea din ele ce a mai ramas..adica sange.
Las-o mai moale!

| doctorandus a răspuns (pentru Roelly202):

De curiozitate: unde ai citit asa ceva? Pe radio sant?

| Roelly202 a răspuns (pentru doctorandus):

E logic laughing

| Roelly202 a răspuns (pentru doctorandus):

Un prieten de al meu obisnuia sa dea zilnic si i venea sange de la prea multa