| nuimifacnumelecunoscut a întrebat:

Am 15 ani si de curand... 3 saptamani mi-am inceput viata sexuala. Am facut-o si cu prezervativ, si fara, dar azi am observat niste puncte rosii, pete, pe "capul" si "gatul" penisului. nu ma mananca, nu ma dor, dar sunt acolo. Nu sunt iesite in relief sunt doar pete, iar baza capului penisului este putin rosie, asta de ceva timp nu de curand. Mentionez ca o facem de vreo 3-4 ori pe zi. aproape zilnic, ce se poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| angela111 a răspuns:

Deci ma crucesc cand vad ce raspunsuri primesti laughing. In primul rand cel mai indicat ar fi sa folosesti protectie, ca banuiesc nu iti doresti sa devii parinte la o asemenea varsta si plus de asta te protejezi de boli. In al doi-lea rand, petele si punctuletele pe care le ai sunt o iritatie. Aceasta iritatie poate fi si de la prezervativ dar si datorita faptului ca o faci prea des.( numai eu stiu de cate ori s-a iritat sotul meu datorita faptului ca o faceam prea des rolling on the floor ) Inca un lucru necesar ar fi ca dupa fiecare contact si bineinteles si inainte sa iti speli "organul munci" ( cu sapun, sau ce folosesti tu). In cazul in care o lasi mai moale cu sexul, ( cel mai indicat ar fi sa astepti sa se vindece iritatia ) si totusi acele pete-punctulete nu dispar du-te urgent la doctor ca poate ai contactat vreo boala. Si apropo... felicitari tinere! Si celorlalti care sunt invidiosi pe tine nu le pot spune decat sa aiba rabdare! Toate la timpul lorwinking

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

O faceti prea rar. Poate ar trebui sa dublati partidele
*serios mode on*
Las-o mai moale cu sexul.

| adyy95 a răspuns:

Aici cam toti te ironizeaza asa ca hai cati dau eu un raspuns care sa te linisteasca!
Si eu mi-am inceput viata sexuala si mi s-a intamplat de vreo 3 ori sa-mi apara aclele cu aceleasi simptome ca la tine si duap vreo saptamana au trecut de la sine deci nu te ingrijora ca nu ai sifilislaughing!

| adyy95 a răspuns:

DyanaSweet chesti asta cu de la 18 e depasita majoritatea si-o incep de pe la 15 -16 ani putini si-o incep dupa ce sunt majorilaughing

| sL0boz a răspuns:

Ba mai lasa-ma dracu laughing si nu a cedat motorul? hai ca sunt revoltat... Ce organul meu genital ai facut tu ca sa faci 3-4 ori sex pe zi?
Daca ai fost la curve asa iti trebuie :!

| Georgy_7404 a răspuns:

Pai pentru ca o faci km des ''a obosit''laughinglaughing) las-o un timp mai moale si vezi ce se intampla de ex:2 zile nu face nimic sa vezi se intampla ceva daca nu mergi la un medic desi ca sa ai vreun rezultat cred ca 2 zile e prea putin dar daca ziceam mai mult (o saptamana) ai zice ca am exagerat

| iulia_7948 a răspuns:

De 3 4 ori pe zi zilnic, e nu e normal. trebuie de cel putin 5 ori ca sa devii barbat. vezi si tu, daca se invineteste, atunci e ok, te poti opri

| мιcнєℓℓє a răspuns:

La 15 ani? Serios la 15 ani? Nu stii ca viata sexuala se incepe de la 18? Sau sa iti dau o carte...happy

| AlQaeda a răspuns:

@ILUDU si eu's revoltat ca tine straight face

| intelectualul a răspuns:

@ILUDU pai baiatu' asta nu-si da Facebookul pe site-ul asta ca un virgin disperat ahahaha laughing

Du-te ma la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf? ce Dumnezeu ai facut tu ca sa meriti sex, si nu am facut eu? straight face

| AndaluziaM a răspuns:

Si iti place?=}}}}}}

Răspuns utilizator avertizat
| nuimifacnumelecunoscut explică:

Viata sexuala nu se incepe la 18 ani. auzi, tu ai iesit dupa revolutie din casa? sau stai cu cartile in mana si te "documentezi"? te rog vezi-ti de treaba