| StirbuGabriela a întrebat:

Buna ziua! Pe 13 noiembrie am avut primul meu act sexual, nu a durat mai mult de 2 minute si partenerul nu a ejaculat deoarece ne am oprit pentru ca ma durea prea tare, cu 2 zile in urma imi trecuse menstruația,dar după ce am făcut-o am avut diferite stări ciudate, începusera sa ma doara tot corpul, ovarele, burta si aveam stari de greata
Scăpasem si de starile astea iar acum 1 săptămână jumătate am făcut-o inca odata, partenerul a ejaculat afara. Unde vreau sa ajung cu subiectul asta este ca menstruația mea trebuia sa apara ieri si nu s-a intamplat, este normal sa întârzie? sunt sanse sa fiu însărcinată? va rog sa imi răspundeți cu cea mai mare seriozitate

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este ok sa inatrzie 1-2 zile.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te-ar fi durut deloc daca nu-l lasa-i sa sara pe tine si sa faca ce a facut ca un taranoi necioplit.
Femeia are intotdeauna nevoie de PRELUDIU, ca sa fie excitata si umezita complet, sa nu simta durere si repulsie pentru sex ca in cazul tau, ci placere.
Deci te-a violat si acum 1 saptamana si acum... oferindu-ti durere si sex patetic.
Da-i un sut in fund, ca aasta nu-i capabil nici se te iubeasca si nici sa te satisfaca, fiindca nu-i normal sa se comporte asa cu tine!

| Marius22222222222 a răspuns:

Privat